Eczane Tabelası

Eczane Tabelası

Bu Kılavuz ile ülkemizde faaliyet gösteren eczanelerin levhalarında aynı standartların kullanılması sağlanarak hastaların eczanelere erişiminin kolaylaştırılması, farklı standartlarda eczane levhası kullanılması halinde ortaya çıkan görsel kirliliğin ve eczaneler arası haksız rekabetin önlenmesi amaçlanmıştır. Kapsam Eczacılar ve Eczaneler Hakkında Kanun’a göre açılmış serbest eczaneleri ve Eczane Tabelası kapsar. Dayanak Bu kılavuz 6197 sayılı Eczacılar ve Eczaneler Hakkında Kanun’a uygun olarak; 12/04/2014 tarihli ve 28970 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe giren Eczacılar ve Eczaneler Hakkında Yönetmeliğin 25 inci maddesine göre hazırlanmıştır.

Eczane Tabelası İmalatı

Tabelalar alüminyum zemin veya kompozit zemin olmaktadır. Sağlık bakanlığının yönetmeliğine göre belirlenmiş kurumsal renk ve ölçülerde olmalıdır. Harfler pleksi baskı kabartma harf olarak üretilmelidir. Eczane tabelaları led aydınlatmalı olup enerji tasarruflu olamalıdır. Cephe ölçüsüne göre ana gövde sabit ölçü yan kanat ölçüleri değişkenlik gösterebilir.

Eczane Tabelası Fiyatları

Tabela marka olarak bu tip tabelalarda sizlere kaliteli üretim uygun fiyat ve tasarım sunmaktayız. Bizi arayın 0543 833 89 75 7/24 sizlere tasarım ve fiyat konusunda en uygun hizmeti verelim. www.tabelamarka.com

WhatsApp chat
Call Now Button