Işıklı Tabela Sistemleri

Blog, Işıklı Tabela Sistemleri, Mağaza Tabela

Tabela ve Tabelacı

Tabela ve Tabelacı

Tabela çalışmaları işletmelerin ve her türlü çalışma alanın önem verdiği, kullandığı bir reklam çeşididir.

Özellikle ışıklı olan modelleri ile dikkat çekici görseller, markayı ön plana çıkartıcı veya mesleki durumu belirtici figürler kullanılmaktadır. tabela, tabelacı

Ürün çeşitliliği özellikle teknoloji ile birlikte çok fazla artmış durumdadır. Bu nedenle model seçiminde dikkat edilmesi gereken noktalar vardır.

Tabela, iki şekilde tarif edilebilir kurumsal özellik ve görsel özellik için kullanılan tabelalar şeklinde. İş yerleri  için, marka ve reklam değerinin artması için büyük bir önem arz etmektedir.

Bizler tabela marka olarak bu konu üzerinde oldukça profesyonel çalışmalar yapmaktayız.

Tabela Marka’nın şu anki yapısı bütün teknolojik gelişimlere uygun olup gelişmeleri takip etmekte ve üretim parkurunu genişletmektedir.

Atölyelerimizde, önce zemin seçimi ve malzeme planı çıkartılır. Müşterilerimizin tam ihtiyacına yönelik çözümlerde, onların istekleri ve hayal güçleri bizlerin ilk hedefidir.

En doğru seçimi yapabilmek adına öncelikle kullanım amacı belirlemek ve daha sonra kullanım yerini tespit etmek gereklidir.

Özellikle neon veya diğer ışıklı işlemlerinde uygulama dizaynının yapımı halen el işçiliğiyle yapılmakla beraber özellikle baskılı veya diğer tarz tabela işlemleri grafik tasarım işlemlerinin çok ön plana çıktığı bir düzende uygulanmaktadır.

Beşiktaş Tabelacı, Beylikdüzü Tabelacı, Beyoğlu Tabelacı, Büyükçekmece Tabelacı, Beykoz Tabelacı, Çatalca Tabelacı, Çekmeköy Tabelacı, Esenler Tabelacı, Esenyurt Tabelacı, Eyüp Tabelacı, Fatih Tabelacı, Gaziosmanpaşa Tabelacı, Güngören Tabelacı, Kadıköy Tabelacı, Kağıthane Tabelacı, Kartal Tabelacı, Küçükçekmece Tabelacı, Maltepe Tabelacı, Pendik Tabelacı, Sancaktepe Tabelacı, Sarıyer Tabelacı, Silivri Tabelacı, Sultanbeyli Tabelacı, , İstanbul Tabelacı, İzmir Tabelacı, Kars Tabelacı, Kastamonu Tabelacı, Kayseri Tabelacı, Kırklareli Tabelacı, Kırşehir Tabelacı, Kocaeli Tabelacı, Konya Tabelacı, Kütahya Tabelacı, Malatya Tabelacı, Manisa Tabelacı, Kahraman Maraş Tabelacı, Mardin Tabelacı, Muğla Tabelacı, Muş Tabelacı, Nevşehir Tabelacı, Niğde Tabelacı, Ordu Tabelacı, Rize Tabelacı, Sakarya Tabelacı, Samsun Tabelacı, Siirt Tabelacı, Sinop Tabelacı, Sivas Tabelacı, Tekirdağ Tabelacı, Tokat Tabelacı, Trabzon Tabelacı, tabela, tabelacı

Tabela Marka Her Zaman Sizlerle.

tabela tanıtım

tabela gold paslanmaz

Blog, Işıklı Tabela Sistemleri, Mağaza Tabela

Özel Tabela Modelleri

Özel Tabela Modelleri

Tabela imalatında kullanılan bir çok model vardır bu modellerin içinde totem tabela ve ışıklı kabartma harf tabela en yaygın olanlarıdır.

Tabela Seçimi

Tabela seçiminde dikkat edilmesi gereken hususlar tabela yapılacak yerin uygunluğu bina cephesinin renk ve görsel oluşumunu bozmadan uygun modeli bulmaktır.

Tabela Tasarımı

Tabelanın tasarlanmasın tabelacının işindeki en önemli birinci kuraldır.

Tabela tasarlarken logo yapısı renk analizi ve bunlara uygun malzemelerin kullanılacağı şekilde tabela tasarlamak gerekmektedir.

Tabelanın imalatında kullanılan malzemeler en iyi kalite olmalı ve son teknoloji kullanılmalıdır.

Müşterileri daha iyi bir hizmet vermek için üç boyutlu tabela modelleri her zaman en çok seçilen tabela modeli olmuştur.

Yeni nesil tabelalar çok çeşitli olup bir çok tarz ve model ile göz kamaştırmaktadır.

Tabelanızın birinci önceliği müşterilerinizin sayısını arttırmak için dikkat çekici ve şık olmasına bağlıdır.

Bizler Tabela Marka olarak her zaman sizin önceliklerini göz önünde bulundurup tabela modelini ona göre belirleyip üç boyutlu tasarım aşaması ile size sunmaktayız.

Tabela Fiyatları

Tabela fiyatları kullanılan malzeme ölçü ve tasarıma göre değişir.

Bir çok firma tabela fiyatını belirlerken ölçü sistemi kullanır.

Eğer uygun fiyatlı tabela daha çok tasarım ve malzeme ile ilişkilidir.

Tabela Marka Sizlere her zaman uygun fiyatlı şık ve kaliteli tabela hizmeti sunmak için vardır.

Tabela Marka Her Zaman Sizlerle.

tabela tanıtım
Blog, Işıklı Tabela, Işıklı Tabela Sistemleri, Mağaza Tabela

Tabela Gold Paslanmaz

Tabela gold paslanmaz altın rengi harf üretimi olarak yapılmaktadır.

Paslanmaz krom metalin yüzeyinde altın rengi özel kaplama vardır.

Bu metal lazer ile harf şeklinde kesilip kenar bant kaynaklama ile kabartma harf şekline gelmektedir.

Gold harfler içlerine led veya neon ışık monte edilip zeminden bir iki santim açıkta montaj yapılır ve böylece endirekt ışıklı harf haline gelmiş olur.

Bu yazı sistemi son dönemlerde çok yaygın olarak iç mekan ve dış mekan olarak kullanılmaktadır.

Tabela üretiminin önemli bir parçası haline gelen bu yazı modelini Yurtiçi Yurtdışı bir çok müşterimize ürettik ve üretmeye devam ediyoruz.

Tabela Marka Her Zaman Sizlerle.

 

Blog, Fener Tabela Sistemleri, Işıklı Tabela Sistemleri

Tabela Satine Gold

Gold Satine Tabela

Çeşitleri Işıklı Tabelalar Işıksız Tabelalar Modelleri Kutu Harf Tabela

Güvenilir Tabela hizmeti alın zaman kazanın garantide olun İstanbul içi ve dışı tüm Türkiye ve yurt dışı Tabela Hizmeti vermekteyiz.

İyi bir tabelacı,olmanın gereği müşteri taleplerini anlayarak, modern ve işlevsel çözümler sunarak işleri üretmektir.

Tabelacı her işletmeye reklam tabela ihtiyaçları için en yeni teknoloji ve profesyonel kadrolarla hizmet vermek zorundadır.

Hizmetlerimizin Bazıları Şu Şekildedir:

Tabelacı, Kutu Harf, Paslanmaz Çelik Tabela, Led Tabela, Işıklı Tabela, Totem Tabela,  Her Ölçüde, Her Modelde Tabela İmalatı, Işıksız Tabela. Lightbox, Ledbox, Ofis Tabelası, Büro Tabelası, İşyeri Tabela, Hastane Tabela, Vinil Germe.

Tabela Ve Reklam İşleriniz için fiyat alınız.

Tabela Marka Her Zaman Sizlerle.

Blog, Işıklı Tabela Sistemleri, Mağaza Tabela

Tabela Harf Örnekleri

Tabela harflerini oluştururken bir çok materyal kullanılmaktadır.

Alüminyum harf, krom harf, pleksi harf gibi bir çok materyalden yapılabilir bu harflerin iç aydınlatmaları led ve buna benzer aydınlatma sistemleri kullanılmaktadır.

Alüminyum harfler tabelada istediğimiz renk kodlarına boyana bilmektedir.

Krom ve türevi harfler kendi orjinal renklerindedir.

Pileksi harf tabelalar karteladan seçilip uygulanmaktadır.

Tabela Marka Her Zaman Sizlerle

 

Blog, Işıklı Tabela, Işıklı Tabela Sistemleri

cafe tabelası

Tabela, kurum ve işletmelerin daha fazla kişi tarafından tanınması için kullandıkları bir araçtır.

Tabela firmaların logosu ve yazı modeline renklerine göre üretilir.

Tabelalar, yer ve amaca göre şekil ve boyut olarak değişir. Pankart, reklam panosu, duvar resimleri, trafik işaretleri, taşınabilir tabelalar, kabarık tabelalar, duvar tabelaları ve diğer türlerde olabilir.

Tabelalar metal, bronz, çelik, granit, plastik, cam, ahşap veya başka bir malzemeden yapılır. Daha yeni tabelalar ayrıca dijital veya elektronik ekranlar kullanabilir. Tabelalar reklam, tanıtım, pazarlama ve estetik amaçlarla kullanılabilir.

Bizimde bu amaçla üretmiş olduğumuz cafe tabelası güzel örneklerimizden bir tanesidir.

Tabela Marka Her zaman sizlerle.

Blog, Işıklı Tabela Sistemleri

Tekstilbox Tabela

ışıklı tabeladan daha büyüleyici bir görüntüsü olduğunu hemen başında belirtmek isteriz.

İşte Light Box ‘da tamda böyle bir teknoloji harikası ürün ve teknik.


Tekstilbox Tabela

Aynı zamanda, benzerlerine oranla daha kullanışlı bir baskı yapısı var. Kumaş üzerinde yaratılan bu harika tasarımlar sayesinde; tek taraflı – çift taraflı, kübik, dinamik ve hatta özel bükümlü modelleri de artık Light Box’ı tercih etmeniz için bizce yeterli ve geçerli sebeplerden birkaçı.

Tekstilbox şu anda en çok menü tanıtım ve reklamları için kullanılıyor.
Tabela Marka olar böyle bir ürün ürettiğimiz için alınan teşekkürlerin mutluluğunu yaşıyoruz
Blog, Çatı Tabelası İmalatı, Işıklı Tabela Sistemleri

Tabela Çeşitleri Nelerdir?

Tabela Çeşitleri Nelerdir?

Tabela çeşitleri özellikle reklam ile müşteri çekmeyi hedefleyen şirketler için büyük öneme sahiptir. Şirketler dış çevreye kendilerini en iyi şekilde ifade edeceklerdir. Kullanılan tabela çeşidi hizmet verilen sektöre ve hitap edilen kesime göre değişiklik gösterebilmektedir. Her tabelanın kullanım yeri ve kullanım amacı farklıdır. Bazı tabelalar sadece yön göstermek amacı ile kullanılırken bazıları da duyuru amaçlı kullanılabilmektedir. İşte bu sebeple tabela seçimi yaparken amacınıza en uygun olanı seçmeniz gerekecektir. Hal böyle olunca mutlaka çeşitler hakkında bilgi sahibi olmanız gerekecektir. Ayrıntılı bilgiye sahip olmak için sırası ile tabela isimlerini belirtmek gerekecektir.

Işıklı Tabela Çeşidi

Işıklı tabela sistemleri daha çok mesaj netliği hedeflemektedir. En uzak mesafeden dahi markanızı ya da hizmetinizi tanıtan tabela çeşididir. Bu nedenle ışıklı tabela seçeneği öncelikle tercih sebebidir. Bununla beraber; neon, led ve florasan ışıkların kurulu olduğu düzenekle hazırlanarak tanıtımınıza renk katmaktadır.

Işıksız Tabela Çeşidi

Işıksız tabela çeşidi, daha çok unvan ve konum belirten levhalardır. Bu levhalarda; şirkete ait bir adet logo ve adres ya da iletişim bilgi yer almaktadır. Bu da kişileri adrese yönlendirmeyi hedeflemektedir.

Dijital Baskı Tabela çeşitleri

Dijital baskı yöntemi özellikle seri basım ve görsel netliği açısından oldukça başarılı levha çalışmasıdır. Hazırlık ve tasarım aşaması bilgisayar üzerinde yapılarak baskıya verilir. Bu yönü ile hazırlık aşaması seridir ve ekonomiktir.

Led Işıklı Tabela Çeşidi

LEd ışıklı tabela çeşidi, daha çok gece çalışması olan işletmeler için uygundur. Karanlıkta led ışıkların daha net seçilmesi sebebi ile işletmenin varlığını en belirten levhalar led ışıklı olanlardır.

Çatı Tabela Çeşidi

Çatı tabela çeşidi ise isminden de anlaşılacağı üzere, çatılarda konumlanmış ve çok uzak yerlerden dahi isminizi duyurabilecek levhalardır. Burada amaç kampanya ya da markanızın tanıtımını yapacak esas görseli en iyi şekilde konumunuzdan daha uzağa gösterebilmektir.

Fener Tabela Çeşidi

Fener tabela çeşitleri daha çok sıralı mağazalar arasında giriş kapısını belirten levhalardır. Oldukça az yer kaplamaları sebebi ile mekan kapısının hemen yanına konumlandırılır ve genellikle logo basılıdır.

Blog, Işıklı Tabela Sistemleri, Mağaza Tabela

Tabela Yeni İmalatlar

Tabela yeni imalatlar olarak bir çok firmaya bu ay yaptığımız güzel tabela modelleri. Bizler Tabela Marka olarak yeni ürünlerimizi siz müşterilerimizle paylaşmaktan gurur duyuyoruz. Yaptığımız tabela sistemleri profesyonel ekibimiz tarafından ölçü ve tasarım aşaması yapıldıktan sonra usta ellerinde işlenmiş olup müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır. İleri teknoloji ve yılların deneyimi ile siz değerli müşterilerimize en kaliteli ürünleri sunmaktayız. Tabela Marka kurulduğu günden buyana bu anlayışından hiç ödün vermeden yoluna devam etmektedir. Tabela fotoğraflarımızda görüldüğü gibi imalat için en uygun materyaller kullanılmaktadır. Bunlara örnek olarak pleksi krom alüminyum led dijital baskı ve paslanmaz malzeme çeşitleri ile yapılmaktadır.

Tabela Marka Her Zaman Sizlerle…

Tabelacı, Kırşehir Tabelacı, Kocaeli Tabelacı, Konya Tabelacı, Kütahya Tabelacı, Malatya Tabelacı, Manisa Tabelacı, Kahraman Maraş Tabelacı, Mardin Tabelacı, Muğla Tabelacı, Muş Tabelacı, Nevşehir Tabelacı, , Rize Tabelacı, Sakarya Tabelacı, Samsun Tabelacı, Siirt Tabelacı, Sinop Tabelacı, Sivas Tabelacı, Tekirdağ Tabelacı, Tokat Tabelacı, Trabzon Tabelacı, Tunceli Tabelacı, Şanlıurfa Tabelacı, Uşak Tabelacı, Van Tabelacı, Yozgat Tabelacı, Zonguldak Tabelacı, Aksaray Tabelacı, Bayburt Tabelacı, Karaman Tabelacı, Kırıkkale Tabelacı, Batman Tabelacı, Şırnak Tabelacı, Bartın Tabelacı, Ardahan Tabelacı, Iğdır Tabelacı, Yalova Tabelacı, Karabük Tabelacı, Kilis Tabelacı, Osmaniye Tabelacı, Düzce Tabelacı, Adalar Tabelacı, Arnavutköy Tabelacı, Ataşehir Tabelacı, Avcılar Tabelacı, Bağcılar Tabelacı, Bahçelievler Tabelacı, Bakırköy Tabelacı, Başakşehir Tabelacı, Bayrampaşa Tabelacı, Beşiktaş Tabelacı, Beylikdüzü Tabelacı, Beyoğlu Tabelacı, Büyükçekmece Tabelacı, Beykoz Tabelacı, Çatalca Tabelacı, Çekmeköy Tabelacı, Esenler Tabelacı, Esenyurt Tabelacı, Eyüp Tabelacı, Fatih Tabelacı, Gaziosmanpaşa Tabelacı, Güngören Tabelacı, Kadıköy Tabelacı, Kağıthane Tabelacı, Kartal Tabelacı, Küçükçekmece Tabelacı, Maltepe Tabelacı, Pendik Tabelacı, Sancaktepe Tabelacı, Sarıyer.

Paslanmaz krom tabelalar özellikle bu şekilde herkesin dikkatini çekeceği ve daha prestijli bir şirket imajı çizeceği için, sıklıkla tercih edilen bir tabela türüdür.
Genelde bu tarz tabelalar içine ışıklandırmalar veya ışığı yansıtan fosforlu maddelerle oluşturulduğundan, gece veya gündüz fark etmeksizin bulunduğu ortamda hemen fark edilir.

Tabela, Işıklı Tabela, Krom Harf, Kabartma Harf, Totem Tabela, İç Mekan Kurumsal Çalışmalar, Merter Tabela, banko arkası tabela, reklam tabela

Led Tabela
Blog, Işıklı Tabela Sistemleri

Dükkan Tabela

Dükkan Tabelası iş yeriniz için büyük önem teşkil etmektedir. En çok iş yaptığımız ve çalıştığımız değerli esnaf müşterilerimizin gerek tasarım olarak gerek imalat olarak bir çok konuda ihtiyaçlarını karşılamaktayız.

Dükkan Tabela Çeşitleri Nelerdir?

Şu an piyasamızda kullanılan en çok ışıklı tabela modelleridir. Bununla birlikte ışıksız modeller ve dijital baskılarda kullanılmaktadır. Dükkan tabelalarında esnafın cephe ölçülerine göre en çok dikkat çeken ve en uygun tabela sistemleri uygulanmaktadır.

Tabela sektörü için büyük önem teşkil eden dükkan tabelalarının genel olarak bakkal, kuaför, kafe, lokanta, mağaza, gibi binlerce çeşitleri vardır.

Dükkan Tabela Fiyatları Ne Kadar?

Dükkan Tabela fiyatları genelde cephe ölçülerine ve tabela modellerine göre değişmektedir. Bizler Tabela Marka olarak esnaf arkadaşlarımıza elimizden geldiğince bu konuda uygun fiyat ve kaliteli ürün sunmaktayız. Tasarım ölçü gibi hizmetlerden hiçbir ücret talep etmeden elimizden gelini yapmaktayız.

Her Yerde Sizinleyiz…

Blog, Işıklı Tabela Sistemleri, Mağaza Tabela

Tabela Ne İçin Yapılır

Tabela Ne İçin Yapılır

Tabela iş yeriniz için büyük önem teşkil etmektedir. Bu sebeple tabela seçimi yaparken dikkat etmemiz gereken bir çok husus vardır. Bunlardan en önemlisi logo ve yazı kullanım şeklidir.

Tabela, iki şekilde tarif edilebilir kurumsal özellik ve görsel özellik için kullanılan tabelalar şeklinde. İş yerleri  için, marka ve reklam değerinin artması için büyük bir önem arz etmektedir.

Bununla birlikte kampanyalar, ürün reklamı, adres göstergesi  gibi bilgilerin de yayınlanmasını sağlamaktır. Tüm bunlar için Tabela Marka sizlere hizmet sunmaktadır.

Teknoloji geliştikçe çeşitlilik ve görseller de gelişmekte ve artmaktadır. Reklamlarda ileri teknolojiyi yakalamak önemlidir.

Tabela Modelleri Nelerdir?

Şu an piyasamızda kullanılan en çok ışıklı tabeladır. Bununla birlikte ışıksız modeller ve dijital baskılarda kullanılmaktadır. İş yeri açarken en çok gereken cephe tabelası olup iç mekan tabela ofis yönlendirmeleri iç görsel baskılar ve banko karşılama panosudur.

Tabela devlet su işleri

  • Seçilen tabela kurumsal kimlikle uyumlu olmalıdır.
  • İş yerinin amacına uygun net bilgi ve görsel içermelidir.
  • Renk ve görsel seçimi bina yapısına uygun olmalı ve bütünlük sağlamalıdır.

Sektörümüz içerisinde, rekabetin kattığı gelişim gücüne inanıyoruz. Bu sebeple rekabeti en üst seviyeye çıkarmak için  tabela çeşitlerimiz ve sürekli geliştirdiğimi tekniklerimiz ile otuz yılı aşkın süredir ilk günkü heyecanla  taşıyarak büyümeye devam ediyoruz.

Tabela Çeşitlerine Birkaç Örnek

Tabela çeşitleri özellikle reklam ile müşteri çekmeyi hedefleyen şirketler için büyük öneme sahiptir. Kutu Harf Tabela üretimi bir çok aşamadan geçen ve bir çok materyal kullanılan tabela modelidir. Buna örnekle krom , alüminyum, pleksi ve bunun gibi birçok maddeden üretilmektedir. Aydınlatma sistemi için geçmişte neon kullanılmaktaydı fakat günümüz teknolojisi led sisteme geçmiş olduğu için led aydınlatma kullanılmaktadır.

Çatı Tabelası daha çok hastane, holding, otel, ve rezidans gibi yerlerde kullanılmaktadır. Bunların harfleri genel ölçüleriyle 1 metrenin üzerinde olup ışıklı ve alt tabanı lambri olacak şekilde yapılmaktadır. Çatı tabelası imal ederken en çok dikkat edilmesi gereken özellikler kar, deprem, rüzgar yükleri hesaplanarak yapılmalıdır.

Bayi Tabelası bir çok firmanın Türkiye ve Dünya genelinde şubeleri olup dış mekan Tabela ve iç mekan tabela olarak bir birine kopya tabelalar üretilip monte edilir bu bayilerde kurumsal kimliğin asla dışına çıkılmaz ve  bütün kullanılan materyallerden renk kodlarına kadar hepsi aynıdır.

Bizler sizlere en iyi ve kaliteli hizmeti vermek ve sektöre yeni katkılarda bulunmak için arge bölümümüzü özenle çalıştırmaktayız.

Her Yerde Sizinleyiz…

Blog, Işıklı Tabela Sistemleri

Tabela Işıklı Sistemleri

Tabela Işıklı sistemleri her çeşit tabelada kullanabileceğimiz bir sistemdir.

Genel aydınlatma olarak led kullanılmaktadır.

Günümüz tabela sektörü en çok ürettiği ışıklı tabela olup bunun bir çok çeşidi bulunmaktadır.

Bizler tabela marka olarak bu konu üzerinde oldukça profesyonel çalışmalar yapmaktayız

bunların örnekleri olarak;

Tabela tasarımı, imalatı ve montajı yapmaktadır. Profesyonel ekibi ile tüm Türkiye’ye tabela imalatı ve montaj hizmeti vermektedir. Reklam tabelaları yere monte edilen totem tabelalar, yol tabelaları ile cephe tabelaları, fener tabelaları, çatı tabelaları, cepheye, duvara, tavana monte tabela çeşitleridir. Kompozit panel veya alüminyum zeminli tabelaların, kutu harflerin, ışıklı ve ışıksız tabelaların ve yönlendirmelerin üretimi yaparak istenilen zaman ve kalitede hizmet vermekteyiz. Tabela Marka bu güne kadar bir çok projede ilklere imza atmıştır. Türkiye’nin en büyük çatı reklamı ve en büyük ışıklı kutu harf üretimini yapmıştır. Tabela marka İstanbul merkezli olup kuruluş yılı 1995’dir. Firma ihtiyatçlarına göre doğru tasarım ve projelendirme yapmaktadır. Tabela Marka’nın şu anki yapısı bütün teknolojik gelişimlere uygun olup gelişmeleri takip etmekte ve üretim parkurunu genişletmektedir. Tabela Marka’nın arge bölümü bu teknolojiyi geliştirmek ve doğru kullanmak konusunda bir çok özel eğitimlerden geçmiştir.

Blog, Işıklı Tabela Sistemleri

Paslanmaz Krom Tabela

Paslanmaz Krom Tabela

Paslanmaz krom tabelalar özellikle bu şekilde herkesin dikkatini çekeceği ve daha prestijli bir şirket imajı çizeceği için, sıklıkla tercih edilen bir tabela türüdür.

Daha çok 3 boyutlu şekilde, harflerin tamamen krom metali ile kaplanmasıyla imal edilir ve uzun süreler kullanıma elverişli bir tabela modelidir.

Kutu harfli tabela  ise,  kabartma harfler şeklinde ama bir tabela zemini üzerine monteli biçimde imal edilir. Genelde bu tarz tabelalar içine ışıklandırmalar veya ışığı yansıtan fosforlu maddelerle oluşturulduğundan, gece veya gündüz fark etmeksizin bulunduğu ortamda hemen fark edilir. Elektrik ve aydınlatma araçları ile farklı renklerde ve çeşitli ışık şovlarına da uygun bir tabela türüdür.

Son zamanlarda, neredeyse her işletmenin tercih ettiği tabela türleri arasında yer almakla beraber; başta kuyumcular ve inşaat şirketlerinin satış ofisleri gibi güç ve ihtişama önem veren işletmelerce sıkça tercih edilmektedir. Eğlence mekânlarının bolca bulunduğu sokak ve caddelerde de, farklı ışık ve animasyon özellikleri sayesinde de farklı bir tercih olarak alternatifler arasında değerlendirilebilir.

Tabelamarka.com sitesi üzerinden, bu ve buna benzer daha birçok tabela türünü gördüğünüzde şaşıracaksınız. Fakat şaşılacak bir durum yok. Yarım asıra yaklaşan sektör deneyimimiz ile, tabela alanında tüm ürün ve hizmetleri kaliteyle ve bol çeşit ile sizlere sunmaya devam edeceğiz.

Tabela Marka Her Zaman Sizlerle…

Işıklı Tabela
Blog, Çatı Tabelası İmalatı, Fener Tabela Sistemleri, Işıklı Tabela, Işıklı Tabela Sistemleri, Mağaza Tabela

Tabelanın Tanımı

Balküpü Tabela

Balküpü Tabela

Tabela Nedir?

Tabela üzerine yazı veya logo figür resim gibi uygulamaların yapıldığı tanıtım veya yönlendirme amacı ile kullanılan levhaların genel ismidir. Misyonumuz, yüksek kaliteli ürün, kaliteli tasarım ve beklenenin çok ötesine geçen müşteri hizmetleri sunarak müşterilerimizin büyüme ve başarısını olumlu etkilemektir. Tabela olarak birçok çeşit ve model bulunmakla birlikte günümüz teknolojisi ve nostaljiye uygun tabelalar kullanılmaktadır. Bunların içinde en önemlisi ve en çok kullanılanı cephe tabelası dediğimiz sistemdeki tabela çeşitleridir. Geçmişte ilk olarak şehir içinde ve dışında ahşap üzerine demir ile kazınarak yapılan tabelalar günümüzde artık firmalar için görsel olarak en ileri düzeye taşınmıştır.

Neden Tabela Marka

Markanızın tanıtımı için özenle ve teknolojik yenilikler ve 25 yıllık deneyimle çalışmaktayız. Firmanızın tanıtımı açısından sizlere hazırlayacağımız tasarımlarla doğru bütçe ile reklam yatırımı yapmanızı sağlamak için yenilikçi fikirlerimizle sizlere hizmet vermekteyiz. Tabela marka günümüz teknolojisini takip edip en iyi üretim ve tasarımlar için ileri seviyede kullanmaktadır. Profesyonel ekibimiz sadece bir telefon uzağınızda arayın ekiplerimiz hemen sizinle irtibata geçip doğru proje oluşmasını sağlasın.

Tabela Çeşitleri ve İmalatlarımız

Cephe tabelası, iç mekan tabela, çatı tabelası, yönlendirme tabelası, ünvan tabelası, afiş, yol duvar panosu, cephe kaplama, inşaat tabelası, kapı numarası, bilgilendirme panosu, totem tabela, pilon tabela, karşılama panosu, elektronik tabela, led tabela, açık hava reklamları, iş güvenlik tabelaları, uyarı ikaz tabelaları, cam yazıları, Atatürk köşesi, bayrak, oto park tabelaları, güvenlik tabelaları, tabela tasarımı, açık hava reklamları, tabela, ışıklı tabela, neon tabela, fuar standı, bina kaplama, hareketli tabela, dijital baskı, özel tasarım tabela, yol tabelası, araç kaplama, bayi tabelası, seri imalat tabela, teşhir standı, kutu harf tabela, bina içi tabela, benzinlik tabelası, reklam tabela, otel tabelası, hastane tabelası, eczane tabelası, iş yeri tabelası, avm tabelası, tekstil tabelası, tabela üretimi, tabela imalatı, kurumsal kimlik çalışması, duvar reklamları, tabela sistemleri, cam kaplaması, uyarı ikaz tabelası, fener tabela, kapı önü dubalar, pleksi tabela, ışıklı kutu harf tabela krom kutu harf ve daha bir çok çeşit olarak hizmet vermekteyiz.

alüminyum harf modeli
Blog, Çatı Tabelası İmalatı, Fener Tabela Sistemleri, Işıklı Tabela, Işıklı Tabela Sistemleri, Mağaza Tabela

Tabelacı İstanbul

 

alüminyum harf modeli

Işıklı Harf İmalatı

Işıklı Tabela Ve Reklam

Işıklı tabela konusunda kaliteli ürün ve hizmet sunmaya kendini adamış bulunmaktayız. Misyonumuz, yüksek kaliteli ürün, kaliteli tasarım ve beklenenin çok ötesine geçen müşteri hizmetleri sunarak müşterilerimizin büyüme ve başarısını olumlu etkilemektir. Tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak için çeşitli reklam çözümleri sunuyoruz. Tabela marka ile markalaşmak veya reklam vermek için ihtiyacınız olan her şeyi bildirin. Tabela marka ile hiçbir ekstra ücret ödemeden grafik tasarım hizmetleri de alırsınız. Tabela marka kaliteli üretim uygun fiyat ve doğru tasarımlar ile sizlere hizmet vermekten gurur duymaktadır. Amacınıza uygun olan en iyi tasarımları burada bulabilirsiniz.

Işıklı Tabela Nedir?

Genel olarak ışıklı tabela yapımlarında farklı ışık sistemi kullanarak yapılan tabela çeşididir. Özellikle ışıklı tabelada kullanılan ön tarafında ışıklandırma sistemi ile kullanılan yazı yâda logoları her türlü ortamda rahatlıkla görüp okumak mümkün olur. Işıklı tabelaların hem ön yüzünde hem de arka yüzlerinde ışık sistemini geçiren pleksi, folyo veya vinil baskılar kullanılmaktadır. Çeşitli olarak totem, çatı, cephe, açık hava ve yol tabelası türlerinin genelinde ışık sistemi kullanılmaktadır.

Neden Işıklı Tabela

Işıklı tabelalar ed ile aydınlatma yapılan tabelalar da ışık gücünün çok fazla olması ve ışık gücünde herhangi bir problem olmadan uzun yıllar kullanılması ile ışıklı tabela tercih edilmektedir. Hem elektrik kullanımının az olması hem de görsel yönden avantajlı olarak ışıklı tabelalar günümüzde daha sık tercih edilmektedir. Işıklı tabelalar da en önemli olan gece görünümüdür.  Çünkü kişinin istediği ebatta ve görsellikte hazırlanmış olan ışıklı tabelaların hem gündüz hem de gece görünümleri farklı olmaktadır. Işıklı tabelalar hazırlanırken kullanılan led ışık gücü için bulunduğu lokasyon görüntüsüne ve ışıklı tabelanın görselliğine oldukça önem gösterilmektedir. Bu sebepten dolayı günümüzde yapılan birçok tabela led aydınlatmalı olarak yapılmaktadır.

Nasıl Yapılır?

Bu tabelalar farklı malzemelerden üretilmektedir. Kullanılan malzemeler pleksi-alüminyum, dekota forex, polikarbon, krom ve çok farklı malzemeler kullanılarak hazırlanır. Tabela hazırlanmasında kaç metre veya kaç adet led kullanılacağı önemli olmaktadır. İmal edilen her ışıklı tabelanın her mevsim şartına uygun olarak üretilmelidir. Özellikle hava şartlarında içersine yağmur almaması için izolasyonu oldukça iyi olmalıdır. Hazırlanmış olan ışıklı tabelanın yapımı kadar montajına da oldukça titizlik ve dikkat gerektirmektedir. Işıklı tabelalarda önemli olan tasarımı hazırlanmış olan tabelanın ışıklandırması büyük önem taşımaktadır. Çünkü tabela için hazırlanan grafik çalışmasının oldukça başarılı olması gerekmektedir.

Blog, Çatı Tabelası İmalatı, Fener Tabela Sistemleri, Işıklı Tabela, Işıklı Tabela Sistemleri, Mağaza Tabela

Tabela Marka – Işıklı Tabela İmalatı En Uygun Fiyat

 

Işıklı Tabela İmalatı En Uygun Fiyat

Işıklı tabela imalatı en uygun fiyat projelendirme ve uygulama işleri tabela marka tarafından profesyonel olarak yapmaktayız. Işıklı tabela sadece dış cephe için değil iç tanıtımlar açısından ve firmaların müşteri edinme bakımından çok gerekli bir tabela sistemidir. Ülkemizde bulunan bir çok firma bu konuda gerekli projeleri yapmaktan kaçınmamışlardır. Işıklı tabela ve Tanıtım Panolarının imalatı konusunda bir çok firmaya hizmet vermekteyiz.

İmalat Alanlarımız

Açık Hava Reklamları, Tabela, Işıklı Tabela, Neon Tabela, Fuar Standı, Bina Kaplama, Çatı Tabelası, Led Tabela, Cephe Tabelası, Hareketli Tabela, Dijital Baskı, Özel Tasarım Tabela, Yol Tabelası, Yönlendirme Tabelası, Araç Kaplama, Bayii Tabelası, Seri İmalat Tabela, Teşhir Standı, Kutu Harf Tabela, Yol Tabelası, Bina İçi Tabela, Benzinlik Tabelası, Reklam Tabela, Otel Tabelası, Hastane Tabelası, Eczane Tabelası, İş Yeri Tabelası, Tabela Üretimi, Tabela İmalatı, Kurumsal Kimlik Çalışması, Duvar Reklamları, Tabela Sistemleri, Cam Kaplaması, Uyarı İkaz Tabelası, İnşaat Tabelası, Atatürk Köşesi, Fener Tabela, Kapı Önü Dubalar, Pleksi Tabela, Işıklı Kutu Harf Tabela,ferforje tabela,Tabela İmalatı, tabela imalatcısı, grafik tasarım, modelleme, 3d tasarım, projelendirme, inşaat tabelası, çatı reklamları, duvar ve yol panosu www.tabelamarka.com

Işıklı Tabela Sistemleri

Tabela Sistemleri

Işıklı Tabela Sistemleri

Işıklı Tabela Sistemleri

Işıklı Tabela Sistemleri

Tabela sektöründe bir çok ışıklı tabela görmekteyiz.

Bunlardan en çok kullanılan sistem led aydınlatma sistemidir.

Işıklı Tabela da daha önceleri ve halen kullanılmakta olan neon ve floresan aydınlatma sisteminde kullanılmaktadır.

Işıklı Tabela kullanım açısından en yaygın olan ve en dikkat çekici tabela sistemidir.

Işıklı Tabela Sistemleri, İmalat ve üretimini yaptığımız ışıklı tabela ve bir çok ürün bulunmaktadır. Tabela sektörü en çok bu tarz ve model tabela sistemi üretmektedir.

Işıklı tabela en çok led tabela olarak bilinir. Işıklı Tabela teklifi almak için bizimle hemen irtibat kurabilirsiniz.

WhatsApp chat
Call Now Button