Tabela Ne İçin Yapılır

Tabela Ne İçin Yapılır

Tabela iş yeriniz için büyük önem teşkil etmektedir. Bu sebeple tabela seçimi yaparken dikkat etmemiz gereken bir çok husus vardır. Bunlardan en önemlisi logo ve yazı kullanım şeklidir.

Tabela, iki şekilde tarif edilebilir kurumsal özellik ve görsel özellik için kullanılan tabelalar şeklinde. İş yerleri  için, marka ve reklam değerinin artması için büyük bir önem arz etmektedir.

Bununla birlikte kampanyalar, ürün reklamı, adres göstergesi  gibi bilgilerin de yayınlanmasını sağlamaktır. Tüm bunlar için Tabela Marka sizlere hizmet sunmaktadır.

Teknoloji geliştikçe çeşitlilik ve görseller de gelişmekte ve artmaktadır. Reklamlarda ileri teknolojiyi yakalamak önemlidir.

Tabela Modelleri Nelerdir?

Şu an piyasamızda kullanılan en çok ışıklı tabeladır. Bununla birlikte ışıksız modeller ve dijital baskılarda kullanılmaktadır. İş yeri açarken en çok gereken cephe tabelası olup iç mekan tabela ofis yönlendirmeleri iç görsel baskılar ve banko karşılama panosudur.

Tabela devlet su işleri

  • Seçilen tabela kurumsal kimlikle uyumlu olmalıdır.
  • İş yerinin amacına uygun net bilgi ve görsel içermelidir.
  • Renk ve görsel seçimi bina yapısına uygun olmalı ve bütünlük sağlamalıdır.

Sektörümüz içerisinde, rekabetin kattığı gelişim gücüne inanıyoruz. Bu sebeple rekabeti en üst seviyeye çıkarmak için  tabela çeşitlerimiz ve sürekli geliştirdiğimi tekniklerimiz ile otuz yılı aşkın süredir ilk günkü heyecanla  taşıyarak büyümeye devam ediyoruz.

Tabela Çeşitlerine Birkaç Örnek

Tabela çeşitleri özellikle reklam ile müşteri çekmeyi hedefleyen şirketler için büyük öneme sahiptir. Kutu Harf Tabela üretimi bir çok aşamadan geçen ve bir çok materyal kullanılan tabela modelidir. Buna örnekle krom , alüminyum, pleksi ve bunun gibi birçok maddeden üretilmektedir. Aydınlatma sistemi için geçmişte neon kullanılmaktaydı fakat günümüz teknolojisi led sisteme geçmiş olduğu için led aydınlatma kullanılmaktadır.

Çatı Tabelası daha çok hastane, holding, otel, ve rezidans gibi yerlerde kullanılmaktadır. Bunların harfleri genel ölçüleriyle 1 metrenin üzerinde olup ışıklı ve alt tabanı lambri olacak şekilde yapılmaktadır. Çatı tabelası imal ederken en çok dikkat edilmesi gereken özellikler kar, deprem, rüzgar yükleri hesaplanarak yapılmalıdır.

Bayi Tabelası bir çok firmanın Türkiye ve Dünya genelinde şubeleri olup dış mekan Tabela ve iç mekan tabela olarak bir birine kopya tabelalar üretilip monte edilir bu bayilerde kurumsal kimliğin asla dışına çıkılmaz ve  bütün kullanılan materyallerden renk kodlarına kadar hepsi aynıdır.

Bizler sizlere en iyi ve kaliteli hizmeti vermek ve sektöre yeni katkılarda bulunmak için arge bölümümüzü özenle çalıştırmaktayız.

Her Yerde Sizinleyiz…