Tag: mağaza tabela

mağaza tabelası

tabelacı
Blog

Tabelacı ve Reklamcılık

Tabelacı ve Reklamcılık

Tabelacı ve  Reklamcılık iş hayatı içinde iki farklı iş dalıdır.

Zaman içinde iki sektör birleşmiş ve tek bir çatı altında toplanmıştır.

Tabelacı olmak daha çok ajansların hazırladığı çizimler üzerinde imalat yapmaktır.

Artık günümüzde bir çok tabela firması bünyesinde kendi ajanlarını kurmuş olup reklamcılık ve tasarım hizmetide vermektedir.

Tamamen teknoloji ile beraber gelişen bir sektördür diyebiliriz. Teknoloji geliştikçe çeşitlilik ve görseller de gelişmekte ve artmaktadır. Reklamlarda günceli yakalamak önemlidir. Bunun için bu sektörü teknolojiden ayrı olarak ele almak düşünülemez.

İşletmeler için, marka değerinin artması için reklamların önemi büyük bir önem arz etmektedir. Bununla birlikte kampanyalar, ürün tanıtımları, adres bilgilendirmeleri gibi bilgilerin de insanlara aktarılması gerekmektedir. Tüm bunlar için bu ışıltılı materyaller muazzam bir hizmet sunmaktadırlar.

tabelacı

Tabela mağaza

Şirketler dış çevreye kendilerini en iyi şekilde ifade edeceklerdir. Kullanılan tabela çeşidi hizmet verilen sektöre ve hitap edilen kesime göre değişiklik gösterebilmektedir.

Her tabelanın kullanım yeri ve kullanım amacı farklıdır. Bazı tabelalar sadece yön göstermek amacı ile kullanılırken bazıları da duyuru amaçlı kullanılabilmektedir.

 İşte bu sebeple tabela seçimi yaparken amacınıza en uygun olanı seçmeniz gerekecektir.

Bu seçimler için bünyemizde bulunan ajanslar teknoloji ve güncel referansları takip ederek sizler en uygun reklam modeli ve tasarımını sunmaktadır.

Tabelacı zaman içinde evrimleşmiş ve açık hava reklam sektörü olarak anılmaya başlamıştır.

Teknolojini sürekli ilerlemesi ile bir nevi dijital yazılımcı haline gelmiştir.

Artık reklamcılar bir iş yerini boş duvar halinde projeden alıp iç mekan dış mekan mimari tasarımlarını uygulamaya başlamıştır.

Bu sistem daha çok bayi sistemlerinde uygulanmaktadır.

Açık hava reklam sektöründe kiralık medyada bulunmaktadır.

Tabela marka tüm bu hizmetleri size sunmaktan ve layıkı ile yerine getirmekten mutluluk duyar.

Tabela Marka Her Zaman Sizlerle…

Tabelamarka.com sitesi üzerinden, bu ve buna benzer daha birçok tabela türünü gördüğünüzde şaşıracaksınız.

Fakat şaşılacak bir durum yok. Yarım asıra yaklaşan sektör deneyimimiz ile, tabela alanında tüm ürün ve hizmetleri kaliteyle ve bol çeşit ile sizlere sunmaya devam edeceğiz.

Zeybek Otel Tabela
Blog

Zeybek Otel Tabela

Zeybek Otel Tabela

Zeybek Otel TabelaZeybek otel için yaptığımız cephe tabelası alte zemin ahşaptan özel imlat yapılmış olup tabela kısmı krom kutu olarak yapılmıştır. Tabela üzeri görsel yazılar 3mm pleksiden kesilip zemine montaj yapılmıştır. Zeybek otel tabela konusunda tabela markaya vermiş olduğu doneler üzerinden ilerlemiş ve tasarımları oluşturduktan sonra imalat yapıp otel uygulamısını yapmış bulunmakatayız.

Tabela Marka Her Zaman Sizlerle

WhatsApp chat
Call Now Button