Tag: tabela İstanbul

Blog

Tabela Yurtdışı

Tabela Yurtdışı

Tabela Marka olarak yurtdışı işlerimizden bir kaç örnek.
Tabelalar Avusturya ülkesine yapılmış olup özel tasarım ve imalat modeli kullanılmıştır.
Tabelalar transport firması ile montaj yapılacakları ülkeye ulaştırılmıştır.
Tabela sistemlerinin en çarpıcı ve dikkat çekici şekilde yapılmasına özen gösterilmiştir.
Bizler Tabela Marka olarak  siler için en iyisini ve kalitelisini sunmayı kendimize rehber edinmiş bir firmayız.

Bir çok sektörde olduğu gibi Tabela İmalatı’da teknolojiyi takip etmek ve yeniliklere açık olmak gereken bir sektördür.
Tabela Marka bu konuda sektörünün öncü firmalarından’dır.

Her yerde sizinleyiz…

Blog, Işıklı Tabela

Tabela İstanbul

Tabela İstanbul

Son yıllarda işletmelerin reklam çalışmaları içerisinde en çok ağırlık verdiği uygulama tabela çalışmalarıdır. Görsel olarak marka ya da hizmete yönelik net mesaj veren bu levhalar, insanların hafızalarında yer edecek şekilde tasarlanmaktadır.

Tabela nedir?” sorusunu birçok şekilde ifade ederek cevaplamak mümkündür. En kısa tabirle; büyük ve küçük işletmeler için isimlerini net duyurabilecekleri ve kişilerin görsel manada dikkatini çekerek satış arttırdıkları materyallere tabela denilmektedir.

Her marka, ismini her noktada açık şekilde görünen bir levha aracılığı ile herkese göstermek ister. Bunun yanında kampanya tanıtımları, lokasyon bildirimi, ürün tanıtımı, lansman ve marka tanıtımı konusunda profesyonel bir çalışma gereklidir. Bu çalışmaları müşteriye en iyi şekilde duyuracak olan tabela hizmetlerinden yararlanmak olacaktır.

Tabela Modelleri Nelerdir?

İşletmelerin reklam ve yönlendirme amaçlı duyurularını yaptıkları görsel argümanlar olan tabela sistemleri, amaca ve kullanım yerine göre değişik şekillerde kullanılabilmektedir. En doğru seçimi yapabilmek adına öncelikle kullanım amacı belirlemek ve daha sonra kullanım yerini tespit etmek gereklidir. Tabela hizmeti sunan şirketler öncelikle sizden bu bilgileri isteyeceklerdir. Bunun en mühim sebebi kullanım yerine göre görsel desteği yerinde sunabilmektedir. Bu tanıtım görselleri şu şekilde sıralanabilmektedir:

Tabela Halk Bank

Tabela

Tabela, tabelacı, alüminyum harf tabela, avukat tabela örnekleri, cam tabela örnekleri, eczane tabela örnekleri, Hastane Tabela, inşaat tabela örnekleri, ışıklı harf, ışıklı harf fiyatları, Işıklı Harf Tabela, ışıklı harf tabela fiyatları, ışıklı kutu harf, Işıklı Kutu Harf Tabela, Işıklı Tabela, ışıklı tabela örnekleri, kapı tabela örnekleri, kuaför tabela örnekleri, led tabela örnekleri, okul tabela örnekleri, otel tabelası, Tabela, tabela örnekleri, tabela örnekleri ve fiyatları, tabela tasarım örnekleri, tabelacı, totem tabela örnekleri ve tabela fiyatları tabela marka her zaman sizlerle.

Tabela ve markasının adını oturtmak isteyen firma işyerleri ve de tasarım hedefi olan birçok alanda tabelalar kendine kullanım alanı bulmaktadır.

Kurumsal Markasının adını ileri taşımak isteyen firma hedefli imal edilen tabela içerisinde bilgi vermek hedefi kullanılan çeşitli ürün farklı dizayn modelleri bulunur.

Tasarım seçenekleri, model veya kampanya seçenekleri gibi birçok bilgiyi tabela kullanımı ile müşterilere dikkat çekici bir biçimde sunabilirsiniz.

İşletmenizin sektörüne göre yapabileceğiniz tabela seçimleri, farklı ebat ve malzeme seçenekleri sayesinde ihtiyacınız olan her tür ürüne Tabela Markadan ulaşabilirsiniz.

Günümüzde kullanılan tabelalara ek olarak dijital veya LED’li seçenekler’de dikkat çekici sonuçlar sağlayabilir.

Ürün ve kampanya bilgileri dışında belirli seçenekler veya yönlendirmeler bulunduran tabela çeşitleri de işyerlerinin içerisinde bilgi verici amaçlarla kullanılabilir.

Kurumsal kimliğini ön plana çıkarmak isteyen firmalar hedefli kullanmak istediğiniz tabela modelini ışıklı ışıksız ve dijital olarak ürünün çeşidine göre değişiklik gösterir.

Tasarım seçenekleri içerisinde en önemli olanı kurumsal kimlik dizaynlı tabelalardır.

Çeşitli firmalar tabelaları metal, ahşap veya pleksi gibi birçok malzemeden üretilir.

 

Müşteri Hedefli Tabela Çeşitleri

İşletmeler için, marka değerinin artması için reklamların önemi büyük bir önem arz etmektedir. Bununla birlikte kampanyalar, ürün tanıtımları, adres bilgilendirmeleri gibi bilgilerin de insanlara aktarılması gerekmektedir. Tüm bunlar için bu ışıltılı materyaller muazzam bir hizmet sunmaktadırlar.

Tamamen teknoloji ile beraber gelişen bir sektördür diyebiliriz. Teknoloji geliştikçe çeşitlilik ve görseller de gelişmekte ve artmaktadır. Reklamlarda günceli yakalamak önemlidir. Bunun için bu sektörü teknolojiden ayrı olarak ele almak düşünülemez.

Tabela çeşitleri özellikle reklam ile müşteri çekmeyi hedefleyen şirketler için büyük öneme sahiptir. Şirketler dış çevreye kendilerini en iyi şekilde ifade edeceklerdir. Kullanılan tabela çeşidi hizmet verilen sektöre ve hitap edilen kesime göre değişiklik gösterebilmektedir. Her tabelanın kullanım yeri ve kullanım amacı farklıdır. Bazı tabelalar sadece yön göstermek amacı ile kullanılırken bazıları da duyuru amaçlı kullanılabilmektedir. İşte bu sebeple tabela seçimi yaparken amacınıza en uygun olanı seçmeniz gerekecektir. Hal böyle olunca mutlaka çeşitler hakkında bilgi sahibi olmanız gerekecektir. Ayrıntılı bilgiye sahip olmak için sırası ile tabela isimlerini belirtmek gerekecektir.

Blog

Güzel Tabela

Güzel tabela tasarıma göre üretilmiş özel olarak imal edilmiş tabela modelidir.
Tabela marka olarak bir çok özel tasarım tabela üretmekteyiz.
Bu tip bir sistem tabela için önce profesyonel bir tasarım yapmak ve buna uygun materyalleri kullanmaktır.
İmalat aşamasında ileri teknoloji ve iyi ustalık ve hatta sanat gerektiren bir işlemdir.
Bizler tabela marka olarak bu konuda gereken bütün özelliklere sahip bir firmayız.
Tabela Marka her zaman sizlerle.

 

 

 

Blog

Tabela Işıklı

Işıklı Tabela Teknik Detayları

Işıklı Tabela, yaşadığımız yüz yıl içerisinde dükkan ve mağaza sahiplerinin daha fazla müşteri ve davetli çekmek için kullandığı birçok satış yöntemi vardır. Ancak sektör içinde ilk satışı her zaman için tabela ve onun renkli dünyasının yaptığı da bilinmektedir. Çünkü  insan ile ürün arasındaki ilk bağı dükkanların üzerindeki tabela oluşturmaktadır. Hizmetlerin arasında yer alan ve her ihtiyaca ve isteğe anında cevap veren tabela çeşitleri sizin ve dükkanınızın müşteri ile olan iletişimini başlatacak ve canlandıracaktır. Bugün ilgi çekici bir tabelaya sahip olmayan dükkan rekabet yarışında bir sıfır mağlup başlamaktadır. Dükkanın ismi ve konumu kadar tercih edilecek tabela çeşitleri de satışı ve müşteri memnuniyetini doğrudan etkilemektedir.

Tabela Marka Her Zaman Sizlerle…
WhatsApp chat
Call Now Button