Ucuz Tabela

Ucuz tabela genelde tabela yaptırmak isteyen müşteriler ilk olarak fiyata bakmak kaydı ile tabela araştırması yaparlar. Fakat bu çok doğru bir yöntem değildir.

Ucuz tabela sistemleri baskı ve vinil germe tabelalardan oluşmaktadır ışıksız olup reklam amacına hizmet etmezler.

Tabela yaptırırken dikkat edilmesi gereken en önemli husus logo kullanımı doğru materyal ve cephe uyumudur.

Cepheye göre yapılacak tasarımlar hem bütünlük hem kalite açısından çok önemlidir.

Tabela sektöründe maalesef müşteriler yanlış yönlendirilir merdiven altı dediğimiz üretimciler müşterilere yanlış ürün ve imalat yapmak ve bu konuda bir çok müşteri mağdur olmaktadır.

Tabela üretiminde yapılan üretim en uzun kullanım ve dayanıklılık süresi göz önüne alınarak yapılmalıdır.

Bizler Tabela Marka olarak müşterilerimize bu konuda gereken desteği mümkün olduğunca vermek ve doğru yönlendirmek amacı ile elimizden geleni yapmaktayız.

Ucuz tabela için dikkat edilmesi gereken hususlar  şöyle sıralanabilir malzemelerin 2. El olmamasına dikkat etmek çizik parça ve fire malzeme kullanımı ve işçiliktir.

Tabela marka olarak bizler daha kaliteli ve daha üst düzey bir tabelayı müşteriye uygun fiyat olarak vermeye çalışmaktayız ve bunu kalitemiz ve dayanıklı malzeme kullanımından ödün vermeden yapmaktayız.

Bu tip uygun fiyatlı tabelaları sıralamak gerekirse folyo baskı tabelalar, vinil, kompozit levha, dekota, polikarbon, pleksi glass, galvaniz, şeklinde devam etmektedir.

Sektörümüzde bir çok yeni malzeme ile bunlara devam etmek mümkündür.

Fiyat politikamızda müşterilerimizi memnun etmek en önemli görevlerimiz arasında olup sattığımız ürünlerin kalitesinden asla vazgeçmeyiz.

Bizler tabela marka olarak tam 30 yıldır sektörümüzün güvenilir yenilikçi ve araştırma geliştirmesi ile sektöre her zaman yön veren firmalar arasında olmuşuzdur.

Son zamanlarda tasarım yönünden firmamızda 3 boyutlu gerçek tasarımlar ile müşterilerimizin alacağı ürünleri tasarlamak için sistemlerimizi en son teknoloji ile geliştirmiş ve profesyonel ekibimiz ile müşterilerimize daha iyi hizmet vermekteyiz.

Tabela marka olarak her zaman sizlerin yanında olmak ve sizlerle çalışmaktan mutluluk dumaktayız.

Siz değerli müşterilerimiz olarak hayal edin bizler tasarımı imalat olarak gerçekleştirelim

Tabela marka her zaman sizlerle.

Tabela Marka Markanıza Değer Katar.