Tag: çatı tabela

Blog

Tabela Ürünleri ve Malzemeleri

Tabela imalatında bir çok ürün kullanılmakta olup bunun en yaygın olanı pleksi ve alümniyum kompozit panel kullanılmaktadır.

Işıklı tabelaların aydınlatmaları led modül olarak yapılır.

Tabela malzemelerinin özellikleri yaz ve kış şartlarına uygun seçilir.

Genel kullanım olarak metal paslanmaz ve boyalı alüminyum harfler yaygındır.

Baskı sistemlerinide dijital baskı UV baskılar kullanılır.

Gelişen teknoloji çağında led ekran gibi ürünler kullanılmaktadır.

Tabela ve reklam ürünleri tasarıma göre seçilip müşterilere en uygun materyaller kullanılarak imal ettiğimi tabelaları sunarız.

Tabela Marka olarak bu konuda bilgi ve deneyimi yüksek personellerimiz siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

Müşterilerimizin hayallerini gerçekleştirmek ve en doğru portföylerine hitap etmelerinde yardımcı olmakta

tabelacı

okul tabelası

n mutluluk duyarız.

Tabela ürünlerini saymakla bitmez birkaç örnek olarak pleksi, alüminyum, kompozit, led, krom, paslanmaz çeşitleri, folyo, vinil, ahşap, ferforje, dkp sac, led ekran gibi ürünleri sayabiliriz.

Tabela Çeşitleri

Cephe tabelası, çatı tabela, totem tabela, bina kaplama, ışıklı tabela, ışıksız tabela, iç mekan tabela, fener tabela, ofis tabela, mağaza tabela, hastane tabelası, otel tabelası, afiş, bayrak direkleri, yön tabelaları, yol tabelaları, cadde tabelası, fuar standları, bayi tabelası gibi sürüp gitmektedir.

Bu tabela çeşitleri içinden sizlere en uygun tabela modelini ve materyalini sizin için tasarlayıp hayata geçiriyoruz.

Tabela Marka en iyi hizmeti vermek için kurulmuş olup Türkiye ve dünya üzerinde bir çok noktaya ürün yapmıştır.

Yurt içi ve yurt dışı olmak üzere ekiplerimi tam profesyonel kadrolardan oluşmaktadır.

Tabela Modelleri Seçimi

Ürün çeşitliliği özellikle teknoloji ile birlikte çok fazla artmış durumdadır. Bu nedenle model seçiminde dikkat edilmesi gereken noktalar vardır.

Bu noktalara göre seçim yapıldığı takdirde doğru ürüne sahip olmuş olacaksınız.

Bazı tabelalar sadece yön göstermek amacı ile kullanılırken bazıları da duyuru amaçlı kullanılabilmektedir.

Tabela çeşitleri özellikle reklam ile müşteri çekmeyi hedefleyen şirketler için büyük öneme sahiptir.

Şirketler dış çevreye kendilerini en iyi şekilde ifade edeceklerdir.

Tabela Marka Her Zaman Sizlerle Olmaktan Büyük Mutlluk Duymaktadır.

Tabela Üretiminde Her Zaman Doğru Adres tabelamarka.com

beykoz tabela
Blog, Çatı Tabelası İmalatı

Çatı Tabelası Tamiri

Çatı tabelası tamiri profesyonellik gerektiren bir işlemdir. Genelde oluşan arızalar aydınlatma sistemi yapılırken kullanılan yanlış malzeme seçimi ve yanlış işçilikten dolayı meydana gelir. Çatı tabelası tamiri yaparken aynı zamanda proje hatalarını düzeltmek ve sistemin doğru kullanım şekline getirilmesini sağlamaktayız. Doğru proje ile yapılmayan çatı tabelaları genelde üreticilerin fiyatlandırmadan sonra daha fazla kar elde etmek için uygun olmayan malzeme kullanımı sonucu amaçlarına hizmet etmezler. Çatı tabelası yapılırken ve siparişi verilirken dikkat edilmesi geren hususla enerji sistemini doğru planlaması kar, deprem, rüzgar yükünün hesaplanarak malzeme kullanılması ve imalatın yapılmasıdır.

Tabela Marka Her Zaman Yanınızda

Zeybek Otel Tabela
Blog

Zeybek Otel Tabela

Zeybek Otel Tabela

Zeybek Otel TabelaZeybek otel için yaptığımız cephe tabelası alte zemin ahşaptan özel imlat yapılmış olup tabela kısmı krom kutu olarak yapılmıştır. Tabela üzeri görsel yazılar 3mm pleksiden kesilip zemine montaj yapılmıştır. Zeybek otel tabela konusunda tabela markaya vermiş olduğu doneler üzerinden ilerlemiş ve tasarımları oluşturduktan sonra imalat yapıp otel uygulamısını yapmış bulunmakatayız.

Tabela Marka Her Zaman Sizlerle

Pare Baklava Tabela
Blog

TABELACILAR

Blog

Işıklı Tabela Çeşitleri

Adana Tabelacı, Adıyaman Tabelacı,  Afyon Tabelacı,  Ağrı Tabelacı, Amasya Tabelacı, Ankara Tabelacı, Antalya Tabelacı, Artvin Tabelacı, Aydın Tabelacı, Balıkesir Tabelacı, Bilecik Tabelacı, Bingöl Tabelacı, Bitlis Tabelacı, Bolu Tabelacı, Burdur Tabelacı, Bursa Tabelacı, Çanakkale Tabelacı, Çankırı Tabelacı, Çorum Tabelacı, Denizli Tabelacı, Diyarbakır Tabelacı, Edirne Tabelacı, Elazığ Tabelacı, Erzincan Tabelacı, Erzurum Tabelacı, Eskişehir Tabelacı, Gaziantep Tabelacı, Giresun Tabelacı, Gümüşhane Tabelacı, Hakkari Tabelacı, Hatay Tabelacı, Isparta Tabelacı, İçel(Mersin) Tabelacı, İstanbul Tabelacı, İzmir Tabelacı, Kars Tabelacı, Kastamonu Tabelacı, Kayseri Tabelacı, Kırklareli Tabelacı, Kırşehir Tabelacı, Kocaeli Tabelacı, Konya Tabelacı, Kütahya Tabelacı, Malatya Tabelacı, Manisa Tabelacı, Kahraman Maraş Tabelacı, Mardin Tabelacı, Muğla Tabelacı, Muş Tabelacı, Nevşehir Tabelacı, Niğde Tabelacı, Ordu Tabelacı, Rize Tabelacı, Sakarya Tabelacı, Samsun Tabelacı, Siirt Tabelacı, Sinop Tabelacı, Sivas Tabelacı, Tekirdağ Tabelacı, Tokat Tabelacı, Trabzon Tabelacı, Tunceli Tabelacı, Şanlıurfa Tabelacı, Uşak Tabelacı, Van Tabelacı, Yozgat Tabelacı, Zonguldak Tabelacı, Aksaray Tabelacı, Bayburt Tabelacı, Karaman Tabelacı, Kırıkkale Tabelacı, Batman Tabelacı, Şırnak Tabelacı, Bartın Tabelacı, Ardahan Tabelacı, Iğdır Tabelacı, Yalova Tabelacı, Karabük Tabelacı, Kilis Tabelacı, Osmaniye Tabelacı, Düzce Tabelacı, Adalar Tabelacı, Arnavutköy Tabelacı, Ataşehir Tabelacı, Avcılar Tabelacı, Bağcılar Tabelacı, Bahçelievler Tabelacı, Bakırköy Tabelacı, Başakşehir Tabelacı, Bayrampaşa Tabelacı, Beşiktaş Tabelacı, Beylikdüzü Tabelacı, Beyoğlu Tabelacı, Büyükçekmece Tabelacı, Beykoz Tabelacı, Çatalca Tabelacı, Çekmeköy Tabelacı, Esenler Tabelacı, Esenyurt Tabelacı, Eyüp Tabelacı, Fatih Tabelacı, Gaziosmanpaşa Tabelacı, Güngören Tabelacı, Kadıköy Tabelacı, Kağıthane Tabelacı, Kartal Tabelacı, Küçükçekmece Tabelacı, Maltepe Tabelacı, Pendik Tabelacı, Sancaktepe Tabelacı, Sarıyer Tabelacı, Silivri Tabelacı, Sultanbeyli Tabelacı, Sultangazi Tabelacı, Şile Tabelacı, Şişli Tabelacı, Tuzla Tabelacı, Ümraniye Tabelacı, Üsküdar Tabelacı, Zeytinburnu Tabelacı,

Blog

Tabela imalatı

WhatsApp chat
Call Now Button