Tag: Tabela Modelleri

Blog

Tabela Marka İmalat

Tabela Marka kurulduğu günden buyana bu anlayışından hiç ödün vermeden yoluna devam etmektedir. Tabela fotoğraflarımızda görüldüğü gibi imalat için en uygun materyaller kullanılmaktadır.

Her tabelanın kullanım yeri ve kullanım amacı farklıdır. Bazı tabelalar sadece yön göstermek amacı ile kullanılırken bazıları da duyuru amaçlı kullanılabilmektedir. İşte bu sebeple tabela seçimi yaparken amacınıza en uygun olanı seçmeniz gerekecektir.

Paslanmaz Alüminyum ve Pleksi Tabela Modelleri Tabela Işıklı ve Işıksız Tabela pleksi paslanmaz Tabela. Pleksi Paslanmaz Kutu Harf Tabela Çatı Tabela Totem

Tabela çeşitleri özellikle reklam ile müşteri çekmeyi hedefleyen şirketler için büyük öneme sahiptir.

Şirketler dış çevreye kendilerini en iyi şekilde ifade edeceklerdir. Kullanılan tabela çeşidi hizmet verilen sektöre ve hitap edilen kesime göre değişiklik gösterebilmektedir.

Her tabelanın kullanım yeri ve kullanım amacı farklıdır. Bazı tabelalar sadece yön göstermek amacı ile kullanılırken bazıları da duyuru amaçlı kullanılabilmektedir.

İşte bu sebeple tabela seçimi yaparken amacınıza en uygun olanı seçmeniz gerekecektir.

Hal böyle olunca mutlaka çeşitler hakkında bilgi sahibi olmanız gerekecektir.

Ayrıntılı bilgiye sahip olmak için sırası ile tabela isimlerini belirtmek gerekecektir.

Seçilen model insanlara doğru şekilde yönlendirme sağlamalıdır.Sektör amacına veya iş amacına uygun mesajlar ve görseller net olarak gösterilmelidir.

Işıklandırma ve renk seçimi akılda görsel olarak kalmada etkilidir.

Bu nedenle model seçimi yaparken bu faktörlerin olmasına dikkat edilmelidir.

Verilmek istenen mesaj kısa ve öz şekilde insanlara gösterilmelidir.

Bu sayede daha fazla akıllarda yer edinilmektedir.

Atölyelerimizde, önce zemin seçimi ve malzeme planı çıkartılır. Müşterilerimizin tam ihtiyacına yönelik çözümlerde, onların istekleri ve hayal güçleri bizlerin her zaman rehberidir.

Müşteri siparişi üzerine yapılan çalışmalarda, en ideal malzeme kullanımı ve titiz çalışma tabela yapımını bizler için zorlu bir süreçten, zevk ve gururla sonlandırdığımız bir başarı halini almaktadır.

Sergilenecek alan keşfi, ebatların tayini, malzemenin seçimi ve tasarımın netleşmesi üzerine; teknolojinin ve insan gücünün eseri sizlere göz alıcı ve kaliteli tabela çeşitleri olarak dönecek.

Bu döngüyü, başından sonuna işine aşık ve uzman takım arkadaşlarımız ile Tabela Marka sizlere bunu sunmaktadır.

Blog, Işıklı Tabela Sistemleri, Mağaza Tabela

Tabela Ne İçin Yapılır

Tabela Ne İçin Yapılır

Tabela iş yeriniz için büyük önem teşkil etmektedir. Bu sebeple tabela seçimi yaparken dikkat etmemiz gereken bir çok husus vardır. Bunlardan en önemlisi logo ve yazı kullanım şeklidir.

Tabela, iki şekilde tarif edilebilir kurumsal özellik ve görsel özellik için kullanılan tabelalar şeklinde. İş yerleri  için, marka ve reklam değerinin artması için büyük bir önem arz etmektedir.

Bununla birlikte kampanyalar, ürün reklamı, adres göstergesi  gibi bilgilerin de yayınlanmasını sağlamaktır. Tüm bunlar için Tabela Marka sizlere hizmet sunmaktadır.

Teknoloji geliştikçe çeşitlilik ve görseller de gelişmekte ve artmaktadır. Reklamlarda ileri teknolojiyi yakalamak önemlidir.

Tabela Modelleri Nelerdir?

Şu an piyasamızda kullanılan en çok ışıklı tabeladır. Bununla birlikte ışıksız modeller ve dijital baskılarda kullanılmaktadır. İş yeri açarken en çok gereken cephe tabelası olup iç mekan tabela ofis yönlendirmeleri iç görsel baskılar ve banko karşılama panosudur.

Tabela devlet su işleri

  • Seçilen tabela kurumsal kimlikle uyumlu olmalıdır.
  • İş yerinin amacına uygun net bilgi ve görsel içermelidir.
  • Renk ve görsel seçimi bina yapısına uygun olmalı ve bütünlük sağlamalıdır.

Sektörümüz içerisinde, rekabetin kattığı gelişim gücüne inanıyoruz. Bu sebeple rekabeti en üst seviyeye çıkarmak için  tabela çeşitlerimiz ve sürekli geliştirdiğimi tekniklerimiz ile otuz yılı aşkın süredir ilk günkü heyecanla  taşıyarak büyümeye devam ediyoruz.

Tabela Çeşitlerine Birkaç Örnek

Tabela çeşitleri özellikle reklam ile müşteri çekmeyi hedefleyen şirketler için büyük öneme sahiptir. Kutu Harf Tabela üretimi bir çok aşamadan geçen ve bir çok materyal kullanılan tabela modelidir. Buna örnekle krom , alüminyum, pleksi ve bunun gibi birçok maddeden üretilmektedir. Aydınlatma sistemi için geçmişte neon kullanılmaktaydı fakat günümüz teknolojisi led sisteme geçmiş olduğu için led aydınlatma kullanılmaktadır.

Çatı Tabelası daha çok hastane, holding, otel, ve rezidans gibi yerlerde kullanılmaktadır. Bunların harfleri genel ölçüleriyle 1 metrenin üzerinde olup ışıklı ve alt tabanı lambri olacak şekilde yapılmaktadır. Çatı tabelası imal ederken en çok dikkat edilmesi gereken özellikler kar, deprem, rüzgar yükleri hesaplanarak yapılmalıdır.

Bayi Tabelası bir çok firmanın Türkiye ve Dünya genelinde şubeleri olup dış mekan Tabela ve iç mekan tabela olarak bir birine kopya tabelalar üretilip monte edilir bu bayilerde kurumsal kimliğin asla dışına çıkılmaz ve  bütün kullanılan materyallerden renk kodlarına kadar hepsi aynıdır.

Bizler sizlere en iyi ve kaliteli hizmeti vermek ve sektöre yeni katkılarda bulunmak için arge bölümümüzü özenle çalıştırmaktayız.

Her Yerde Sizinleyiz…

Blog

Tabela Örnekleri Modelleri

Blog, Çatı Tabelası İmalatı, Fener Tabela Sistemleri, Işıklı Tabela, Işıklı Tabela Sistemleri, Mağaza Tabela

Tabela Marka – Işıklı Tabela İmalatı En Uygun Fiyat

 

Işıklı Tabela İmalatı En Uygun Fiyat

Işıklı tabela imalatı en uygun fiyat projelendirme ve uygulama işleri tabela marka tarafından profesyonel olarak yapmaktayız. Işıklı tabela sadece dış cephe için değil iç tanıtımlar açısından ve firmaların müşteri edinme bakımından çok gerekli bir tabela sistemidir. Ülkemizde bulunan bir çok firma bu konuda gerekli projeleri yapmaktan kaçınmamışlardır. Işıklı tabela ve Tanıtım Panolarının imalatı konusunda bir çok firmaya hizmet vermekteyiz.

İmalat Alanlarımız

Açık Hava Reklamları, Tabela, Işıklı Tabela, Neon Tabela, Fuar Standı, Bina Kaplama, Çatı Tabelası, Led Tabela, Cephe Tabelası, Hareketli Tabela, Dijital Baskı, Özel Tasarım Tabela, Yol Tabelası, Yönlendirme Tabelası, Araç Kaplama, Bayii Tabelası, Seri İmalat Tabela, Teşhir Standı, Kutu Harf Tabela, Yol Tabelası, Bina İçi Tabela, Benzinlik Tabelası, Reklam Tabela, Otel Tabelası, Hastane Tabelası, Eczane Tabelası, İş Yeri Tabelası, Tabela Üretimi, Tabela İmalatı, Kurumsal Kimlik Çalışması, Duvar Reklamları, Tabela Sistemleri, Cam Kaplaması, Uyarı İkaz Tabelası, İnşaat Tabelası, Atatürk Köşesi, Fener Tabela, Kapı Önü Dubalar, Pleksi Tabela, Işıklı Kutu Harf Tabela,ferforje tabela,Tabela İmalatı, tabela imalatcısı, grafik tasarım, modelleme, 3d tasarım, projelendirme, inşaat tabelası, çatı reklamları, duvar ve yol panosu www.tabelamarka.com

Tabela
Blog

Tabela Çeşitleri ve Örnekleri

WhatsApp chat
Call Now Button