Tag: Tabelacılar

Tabelacılar

Blog, Işıklı Tabela Sistemleri, Mağaza Tabela

Özel Tabela Modelleri

Özel Tabela Modelleri

Tabela imalatında kullanılan bir çok model vardır bu modellerin içinde totem tabela ve ışıklı kabartma harf tabela en yaygın olanlarıdır.

Tabela Seçimi

Tabela seçiminde dikkat edilmesi gereken hususlar tabela yapılacak yerin uygunluğu bina cephesinin renk ve görsel oluşumunu bozmadan uygun modeli bulmaktır.

Tabela Tasarımı

Tabelanın tasarlanmasın tabelacının işindeki en önemli birinci kuraldır.

Tabela tasarlarken logo yapısı renk analizi ve bunlara uygun malzemelerin kullanılacağı şekilde tabela tasarlamak gerekmektedir.

Tabelanın imalatında kullanılan malzemeler en iyi kalite olmalı ve son teknoloji kullanılmalıdır.

Müşterileri daha iyi bir hizmet vermek için üç boyutlu tabela modelleri her zaman en çok seçilen tabela modeli olmuştur.

Yeni nesil tabelalar çok çeşitli olup bir çok tarz ve model ile göz kamaştırmaktadır.

Tabelanızın birinci önceliği müşterilerinizin sayısını arttırmak için dikkat çekici ve şık olmasına bağlıdır.

Bizler Tabela Marka olarak her zaman sizin önceliklerini göz önünde bulundurup tabela modelini ona göre belirleyip üç boyutlu tasarım aşaması ile size sunmaktayız.

Tabela Fiyatları

Tabela fiyatları kullanılan malzeme ölçü ve tasarıma göre değişir.

Bir çok firma tabela fiyatını belirlerken ölçü sistemi kullanır.

Eğer uygun fiyatlı tabela daha çok tasarım ve malzeme ile ilişkilidir.

Tabela Marka Sizlere her zaman uygun fiyatlı şık ve kaliteli tabela hizmeti sunmak için vardır.

Tabela Marka Her Zaman Sizlerle.

Blog, Fener Tabela Sistemleri, Işıklı Tabela Sistemleri

Tabela Satine Gold

Gold Satine Tabela

Çeşitleri Işıklı Tabelalar Işıksız Tabelalar Modelleri Kutu Harf Tabela

Güvenilir Tabela hizmeti alın zaman kazanın garantide olun İstanbul içi ve dışı tüm Türkiye ve yurt dışı Tabela Hizmeti vermekteyiz.

İyi bir tabelacı,olmanın gereği müşteri taleplerini anlayarak, modern ve işlevsel çözümler sunarak işleri üretmektir.

Tabelacı her işletmeye reklam tabela ihtiyaçları için en yeni teknoloji ve profesyonel kadrolarla hizmet vermek zorundadır.

Hizmetlerimizin Bazıları Şu Şekildedir:

Tabelacı, Kutu Harf, Paslanmaz Çelik Tabela, Led Tabela, Işıklı Tabela, Totem Tabela,  Her Ölçüde, Her Modelde Tabela İmalatı, Işıksız Tabela. Lightbox, Ledbox, Ofis Tabelası, Büro Tabelası, İşyeri Tabela, Hastane Tabela, Vinil Germe.

Tabela Ve Reklam İşleriniz için fiyat alınız.

Tabela Marka Her Zaman Sizlerle.

Blog

Tabela Burger King

Burger King için yaptığımız tabela modelidir.

Tabelanın özelliği ahşap görünümlü zemin üzerine krom file harf şeklinde ışıklı olup tabela logosu özel baskı bombeli pleksidir.

Bir çok yaptığımız tabela gibi burger king tabela’larıda  avm veya caddelerde bulunmaktadır.

Bu tabelalar hem gündüz hem gece kullanımı oldukça yüksek performanslıdır.

Tabela Marka olarak bir çok firmaya tabela ve reklam hizmeti vermekteyiz.

Yurt içi ve Yurt dışı Müşteri memnuniyetini önemsemekteyiz.

www.tabelamarka.com

tabelacı
Blog

Tabelacı ve Reklamcılık

Tabelacı ve Reklamcılık

Tabelacı ve  Reklamcılık iş hayatı içinde iki farklı iş dalıdır.

Zaman içinde iki sektör birleşmiş ve tek bir çatı altında toplanmıştır.

Tabelacı olmak daha çok ajansların hazırladığı çizimler üzerinde imalat yapmaktır.

Artık günümüzde bir çok tabela firması bünyesinde kendi ajanlarını kurmuş olup reklamcılık ve tasarım hizmetide vermektedir.

Tamamen teknoloji ile beraber gelişen bir sektördür diyebiliriz. Teknoloji geliştikçe çeşitlilik ve görseller de gelişmekte ve artmaktadır. Reklamlarda günceli yakalamak önemlidir. Bunun için bu sektörü teknolojiden ayrı olarak ele almak düşünülemez.

İşletmeler için, marka değerinin artması için reklamların önemi büyük bir önem arz etmektedir. Bununla birlikte kampanyalar, ürün tanıtımları, adres bilgilendirmeleri gibi bilgilerin de insanlara aktarılması gerekmektedir. Tüm bunlar için bu ışıltılı materyaller muazzam bir hizmet sunmaktadırlar.

tabelacı

Tabela mağaza

Şirketler dış çevreye kendilerini en iyi şekilde ifade edeceklerdir. Kullanılan tabela çeşidi hizmet verilen sektöre ve hitap edilen kesime göre değişiklik gösterebilmektedir.

Her tabelanın kullanım yeri ve kullanım amacı farklıdır. Bazı tabelalar sadece yön göstermek amacı ile kullanılırken bazıları da duyuru amaçlı kullanılabilmektedir.

 İşte bu sebeple tabela seçimi yaparken amacınıza en uygun olanı seçmeniz gerekecektir.

Bu seçimler için bünyemizde bulunan ajanslar teknoloji ve güncel referansları takip ederek sizler en uygun reklam modeli ve tasarımını sunmaktadır.

Tabelacı zaman içinde evrimleşmiş ve açık hava reklam sektörü olarak anılmaya başlamıştır.

Teknolojini sürekli ilerlemesi ile bir nevi dijital yazılımcı haline gelmiştir.

Artık reklamcılar bir iş yerini boş duvar halinde projeden alıp iç mekan dış mekan mimari tasarımlarını uygulamaya başlamıştır.

Bu sistem daha çok bayi sistemlerinde uygulanmaktadır.

Açık hava reklam sektöründe kiralık medyada bulunmaktadır.

Tabela marka tüm bu hizmetleri size sunmaktan ve layıkı ile yerine getirmekten mutluluk duyar.

Tabela Marka Her Zaman Sizlerle…

Tabelamarka.com sitesi üzerinden, bu ve buna benzer daha birçok tabela türünü gördüğünüzde şaşıracaksınız.

Fakat şaşılacak bir durum yok. Yarım asıra yaklaşan sektör deneyimimiz ile, tabela alanında tüm ürün ve hizmetleri kaliteyle ve bol çeşit ile sizlere sunmaya devam edeceğiz.

Blog

Tabela Yurtdışı

Tabela Yurtdışı

Tabela Marka olarak yurtdışı işlerimizden bir kaç örnek.
Tabelalar Avusturya ülkesine yapılmış olup özel tasarım ve imalat modeli kullanılmıştır.
Tabelalar transport firması ile montaj yapılacakları ülkeye ulaştırılmıştır.
Tabela sistemlerinin en çarpıcı ve dikkat çekici şekilde yapılmasına özen gösterilmiştir.
Bizler Tabela Marka olarak  siler için en iyisini ve kalitelisini sunmayı kendimize rehber edinmiş bir firmayız.

Bir çok sektörde olduğu gibi Tabela İmalatı’da teknolojiyi takip etmek ve yeniliklere açık olmak gereken bir sektördür.
Tabela Marka bu konuda sektörünün öncü firmalarından’dır.

Her yerde sizinleyiz…

Blog, Işıklı Tabela Sistemleri, Mağaza Tabela

Tabela Yeni İmalatlar

Tabela yeni imalatlar olarak bir çok firmaya bu ay yaptığımız güzel tabela modelleri. Bizler Tabela Marka olarak yeni ürünlerimizi siz müşterilerimizle paylaşmaktan gurur duyuyoruz. Yaptığımız tabela sistemleri profesyonel ekibimiz tarafından ölçü ve tasarım aşaması yapıldıktan sonra usta ellerinde işlenmiş olup müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır. İleri teknoloji ve yılların deneyimi ile siz değerli müşterilerimize en kaliteli ürünleri sunmaktayız. Tabela Marka kurulduğu günden buyana bu anlayışından hiç ödün vermeden yoluna devam etmektedir. Tabela fotoğraflarımızda görüldüğü gibi imalat için en uygun materyaller kullanılmaktadır. Bunlara örnek olarak pleksi krom alüminyum led dijital baskı ve paslanmaz malzeme çeşitleri ile yapılmaktadır.

Tabela Marka Her Zaman Sizlerle…

Tabelacı, Kırşehir Tabelacı, Kocaeli Tabelacı, Konya Tabelacı, Kütahya Tabelacı, Malatya Tabelacı, Manisa Tabelacı, Kahraman Maraş Tabelacı, Mardin Tabelacı, Muğla Tabelacı, Muş Tabelacı, Nevşehir Tabelacı, , Rize Tabelacı, Sakarya Tabelacı, Samsun Tabelacı, Siirt Tabelacı, Sinop Tabelacı, Sivas Tabelacı, Tekirdağ Tabelacı, Tokat Tabelacı, Trabzon Tabelacı, Tunceli Tabelacı, Şanlıurfa Tabelacı, Uşak Tabelacı, Van Tabelacı, Yozgat Tabelacı, Zonguldak Tabelacı, Aksaray Tabelacı, Bayburt Tabelacı, Karaman Tabelacı, Kırıkkale Tabelacı, Batman Tabelacı, Şırnak Tabelacı, Bartın Tabelacı, Ardahan Tabelacı, Iğdır Tabelacı, Yalova Tabelacı, Karabük Tabelacı, Kilis Tabelacı, Osmaniye Tabelacı, Düzce Tabelacı, Adalar Tabelacı, Arnavutköy Tabelacı, Ataşehir Tabelacı, Avcılar Tabelacı, Bağcılar Tabelacı, Bahçelievler Tabelacı, Bakırköy Tabelacı, Başakşehir Tabelacı, Bayrampaşa Tabelacı, Beşiktaş Tabelacı, Beylikdüzü Tabelacı, Beyoğlu Tabelacı, Büyükçekmece Tabelacı, Beykoz Tabelacı, Çatalca Tabelacı, Çekmeköy Tabelacı, Esenler Tabelacı, Esenyurt Tabelacı, Eyüp Tabelacı, Fatih Tabelacı, Gaziosmanpaşa Tabelacı, Güngören Tabelacı, Kadıköy Tabelacı, Kağıthane Tabelacı, Kartal Tabelacı, Küçükçekmece Tabelacı, Maltepe Tabelacı, Pendik Tabelacı, Sancaktepe Tabelacı, Sarıyer.

Paslanmaz krom tabelalar özellikle bu şekilde herkesin dikkatini çekeceği ve daha prestijli bir şirket imajı çizeceği için, sıklıkla tercih edilen bir tabela türüdür.
Genelde bu tarz tabelalar içine ışıklandırmalar veya ışığı yansıtan fosforlu maddelerle oluşturulduğundan, gece veya gündüz fark etmeksizin bulunduğu ortamda hemen fark edilir.

Tabela, Işıklı Tabela, Krom Harf, Kabartma Harf, Totem Tabela, İç Mekan Kurumsal Çalışmalar, Merter Tabela, banko arkası tabela, reklam tabela

Blog, Işıklı Tabela Sistemleri

Tabela Işıklı Sistemleri

Tabela Işıklı sistemleri her çeşit tabelada kullanabileceğimiz bir sistemdir.

Genel aydınlatma olarak led kullanılmaktadır.

Günümüz tabela sektörü en çok ürettiği ışıklı tabela olup bunun bir çok çeşidi bulunmaktadır.

Bizler tabela marka olarak bu konu üzerinde oldukça profesyonel çalışmalar yapmaktayız

bunların örnekleri olarak;

Tabela tasarımı, imalatı ve montajı yapmaktadır. Profesyonel ekibi ile tüm Türkiye’ye tabela imalatı ve montaj hizmeti vermektedir. Reklam tabelaları yere monte edilen totem tabelalar, yol tabelaları ile cephe tabelaları, fener tabelaları, çatı tabelaları, cepheye, duvara, tavana monte tabela çeşitleridir. Kompozit panel veya alüminyum zeminli tabelaların, kutu harflerin, ışıklı ve ışıksız tabelaların ve yönlendirmelerin üretimi yaparak istenilen zaman ve kalitede hizmet vermekteyiz. Tabela Marka bu güne kadar bir çok projede ilklere imza atmıştır. Türkiye’nin en büyük çatı reklamı ve en büyük ışıklı kutu harf üretimini yapmıştır. Tabela marka İstanbul merkezli olup kuruluş yılı 1995’dir. Firma ihtiyatçlarına göre doğru tasarım ve projelendirme yapmaktadır. Tabela Marka’nın şu anki yapısı bütün teknolojik gelişimlere uygun olup gelişmeleri takip etmekte ve üretim parkurunu genişletmektedir. Tabela Marka’nın arge bölümü bu teknolojiyi geliştirmek ve doğru kullanmak konusunda bir çok özel eğitimlerden geçmiştir.

Blog, Işıklı Tabela Sistemleri

Paslanmaz Krom Tabela

Paslanmaz Krom Tabela

Paslanmaz krom tabelalar özellikle bu şekilde herkesin dikkatini çekeceği ve daha prestijli bir şirket imajı çizeceği için, sıklıkla tercih edilen bir tabela türüdür.

Daha çok 3 boyutlu şekilde, harflerin tamamen krom metali ile kaplanmasıyla imal edilir ve uzun süreler kullanıma elverişli bir tabela modelidir.

Kutu harfli tabela  ise,  kabartma harfler şeklinde ama bir tabela zemini üzerine monteli biçimde imal edilir. Genelde bu tarz tabelalar içine ışıklandırmalar veya ışığı yansıtan fosforlu maddelerle oluşturulduğundan, gece veya gündüz fark etmeksizin bulunduğu ortamda hemen fark edilir. Elektrik ve aydınlatma araçları ile farklı renklerde ve çeşitli ışık şovlarına da uygun bir tabela türüdür.

Son zamanlarda, neredeyse her işletmenin tercih ettiği tabela türleri arasında yer almakla beraber; başta kuyumcular ve inşaat şirketlerinin satış ofisleri gibi güç ve ihtişama önem veren işletmelerce sıkça tercih edilmektedir. Eğlence mekânlarının bolca bulunduğu sokak ve caddelerde de, farklı ışık ve animasyon özellikleri sayesinde de farklı bir tercih olarak alternatifler arasında değerlendirilebilir.

Tabelamarka.com sitesi üzerinden, bu ve buna benzer daha birçok tabela türünü gördüğünüzde şaşıracaksınız. Fakat şaşılacak bir durum yok. Yarım asıra yaklaşan sektör deneyimimiz ile, tabela alanında tüm ürün ve hizmetleri kaliteyle ve bol çeşit ile sizlere sunmaya devam edeceğiz.

Tabela Marka Her Zaman Sizlerle…

Blog

Tabela Yapımı ve İmalatı

Tabela Yapımı ve İmalatı

 

Tabela yapımı başından sonuna hayal gücü, sabır ve uzmanlık isteyen bir alandır. Tabelamarka.com bu alandaki uzmanlığı ve senelerin verdiği deneyim ile geçmişten günümüze gururla ve “müşteri memnuniyeti “  temelli hizmet anlayışı ile faaliyetlerine devam etmektedir.

Sektörümüz içerisinde, rekabetin ve gelişimin gücüne inanırız. Bu açıdan, rekabetimizi en üst seviyede tutacak tabela çeşitlerimiz ve sürekli geliştirdiğimi tekniklerimiz ile yarım yüzyıldır aşkla ve gururla büyümeye devam ediyoruz.

Atölyelerimizde, önce zemin seçimi ve malzeme planı çıkartılır. Müşterilerimizin tam ihtiyacına yönelik çözümlerde, onların istekleri ve hayal güçleri bizlerin her zaman rehberidir. Müşteri siparişi üzerine yapılan çalışmalarda, en ideal malzeme kullanımı ve titiz çalışma tabela yapımını bizler için zorlu bir süreçten, zevk ve gururla sonlandırdığımız bir başarı halini almaktadır.

Sergilenecek alan keşfi, ebatların tayini, malzemenin seçimi ve tasarımın netleşmesi üzerine; teknolojinin ve insan gücünün eseri sizlere göz alıcı ve kaliteli tabela çeşitleri olarak dönecek. Bu döngüyü, başından sonuna işine ve uzman takım arkadaşlarımız ile tabelamarka.com bünyesinde sizlere sunmaktan zevk duyarız.

İmalat anından, yer keşfine, ürün tedarikinden tasarım ve dizayn işlemlerine ve nihayetinde montajı ile “müşteri memnuniyeti” kapsamında işin teslimine kadar tabelamarka.com imalat süresince kalitesiyle ön plana çıkar. Yaptığımız işin zorluğu veya büyüklüğü, bizler için sınırlarımızı tekrar ölçmek adına birer fırsattır. Fakat daha küçük veya kolay diye tabir edilen işlerde ise; kolayına kaçmadan nasıl harika işler çıkartılır göstermek istiyoruz. Henüz fikir ve tasarım aşamasındayken, sizlerin yönlendirmeleri ve hayal gücü; bizler için ne kadar mükemmel işler çıkaracağımızın ipucudur adeta.

Müşterinin tam istediği, tam da ihtiyacı olan çözümler için; sitemizde onlarca kategoride yüzlerce görsel referansa göz atmanız yeterli. Bizler için, kalite ve disiplin; işin başından sonuna kadar devam eder. Hatta iş teslimi sonrasında da aynı memnuniyeti sizlere her zaman yaşatmaya hazırız. İmalathanemizde; senelerdir ekibimizin parçası olan uzman arkadaşlarımızın sizler için en iyisini yaptığından şüpheniz olmasın. Tabelamarka.com en iyisi için burada, yine bekleriz.

Her Zaman Sizlerle….

Blog, Işıklı Tabela

Tabela İstanbul

Tabela İstanbul

Son yıllarda işletmelerin reklam çalışmaları içerisinde en çok ağırlık verdiği uygulama tabela çalışmalarıdır. Görsel olarak marka ya da hizmete yönelik net mesaj veren bu levhalar, insanların hafızalarında yer edecek şekilde tasarlanmaktadır.

Tabela nedir?” sorusunu birçok şekilde ifade ederek cevaplamak mümkündür. En kısa tabirle; büyük ve küçük işletmeler için isimlerini net duyurabilecekleri ve kişilerin görsel manada dikkatini çekerek satış arttırdıkları materyallere tabela denilmektedir.

Her marka, ismini her noktada açık şekilde görünen bir levha aracılığı ile herkese göstermek ister. Bunun yanında kampanya tanıtımları, lokasyon bildirimi, ürün tanıtımı, lansman ve marka tanıtımı konusunda profesyonel bir çalışma gereklidir. Bu çalışmaları müşteriye en iyi şekilde duyuracak olan tabela hizmetlerinden yararlanmak olacaktır.

Tabela Modelleri Nelerdir?

İşletmelerin reklam ve yönlendirme amaçlı duyurularını yaptıkları görsel argümanlar olan tabela sistemleri, amaca ve kullanım yerine göre değişik şekillerde kullanılabilmektedir. En doğru seçimi yapabilmek adına öncelikle kullanım amacı belirlemek ve daha sonra kullanım yerini tespit etmek gereklidir. Tabela hizmeti sunan şirketler öncelikle sizden bu bilgileri isteyeceklerdir. Bunun en mühim sebebi kullanım yerine göre görsel desteği yerinde sunabilmektedir. Bu tanıtım görselleri şu şekilde sıralanabilmektedir:

Tabela Halk Bank

Tabela

Tabela, tabelacı, alüminyum harf tabela, avukat tabela örnekleri, cam tabela örnekleri, eczane tabela örnekleri, Hastane Tabela, inşaat tabela örnekleri, ışıklı harf, ışıklı harf fiyatları, Işıklı Harf Tabela, ışıklı harf tabela fiyatları, ışıklı kutu harf, Işıklı Kutu Harf Tabela, Işıklı Tabela, ışıklı tabela örnekleri, kapı tabela örnekleri, kuaför tabela örnekleri, led tabela örnekleri, okul tabela örnekleri, otel tabelası, Tabela, tabela örnekleri, tabela örnekleri ve fiyatları, tabela tasarım örnekleri, tabelacı, totem tabela örnekleri ve tabela fiyatları tabela marka her zaman sizlerle.

Tabela ve markasının adını oturtmak isteyen firma işyerleri ve de tasarım hedefi olan birçok alanda tabelalar kendine kullanım alanı bulmaktadır.

Kurumsal Markasının adını ileri taşımak isteyen firma hedefli imal edilen tabela içerisinde bilgi vermek hedefi kullanılan çeşitli ürün farklı dizayn modelleri bulunur.

Tasarım seçenekleri, model veya kampanya seçenekleri gibi birçok bilgiyi tabela kullanımı ile müşterilere dikkat çekici bir biçimde sunabilirsiniz.

İşletmenizin sektörüne göre yapabileceğiniz tabela seçimleri, farklı ebat ve malzeme seçenekleri sayesinde ihtiyacınız olan her tür ürüne Tabela Markadan ulaşabilirsiniz.

Günümüzde kullanılan tabelalara ek olarak dijital veya LED’li seçenekler’de dikkat çekici sonuçlar sağlayabilir.

Ürün ve kampanya bilgileri dışında belirli seçenekler veya yönlendirmeler bulunduran tabela çeşitleri de işyerlerinin içerisinde bilgi verici amaçlarla kullanılabilir.

Kurumsal kimliğini ön plana çıkarmak isteyen firmalar hedefli kullanmak istediğiniz tabela modelini ışıklı ışıksız ve dijital olarak ürünün çeşidine göre değişiklik gösterir.

Tasarım seçenekleri içerisinde en önemli olanı kurumsal kimlik dizaynlı tabelalardır.

Çeşitli firmalar tabelaları metal, ahşap veya pleksi gibi birçok malzemeden üretilir.

 

Müşteri Hedefli Tabela Çeşitleri

İşletmeler için, marka değerinin artması için reklamların önemi büyük bir önem arz etmektedir. Bununla birlikte kampanyalar, ürün tanıtımları, adres bilgilendirmeleri gibi bilgilerin de insanlara aktarılması gerekmektedir. Tüm bunlar için bu ışıltılı materyaller muazzam bir hizmet sunmaktadırlar.

Tamamen teknoloji ile beraber gelişen bir sektördür diyebiliriz. Teknoloji geliştikçe çeşitlilik ve görseller de gelişmekte ve artmaktadır. Reklamlarda günceli yakalamak önemlidir. Bunun için bu sektörü teknolojiden ayrı olarak ele almak düşünülemez.

Tabela çeşitleri özellikle reklam ile müşteri çekmeyi hedefleyen şirketler için büyük öneme sahiptir. Şirketler dış çevreye kendilerini en iyi şekilde ifade edeceklerdir. Kullanılan tabela çeşidi hizmet verilen sektöre ve hitap edilen kesime göre değişiklik gösterebilmektedir. Her tabelanın kullanım yeri ve kullanım amacı farklıdır. Bazı tabelalar sadece yön göstermek amacı ile kullanılırken bazıları da duyuru amaçlı kullanılabilmektedir. İşte bu sebeple tabela seçimi yaparken amacınıza en uygun olanı seçmeniz gerekecektir. Hal böyle olunca mutlaka çeşitler hakkında bilgi sahibi olmanız gerekecektir. Ayrıntılı bilgiye sahip olmak için sırası ile tabela isimlerini belirtmek gerekecektir.

Blog

Güzel Tabela

Güzel tabela tasarıma göre üretilmiş özel olarak imal edilmiş tabela modelidir.
Tabela marka olarak bir çok özel tasarım tabela üretmekteyiz.
Bu tip bir sistem tabela için önce profesyonel bir tasarım yapmak ve buna uygun materyalleri kullanmaktır.
İmalat aşamasında ileri teknoloji ve iyi ustalık ve hatta sanat gerektiren bir işlemdir.
Bizler tabela marka olarak bu konuda gereken bütün özelliklere sahip bir firmayız.
Tabela Marka her zaman sizlerle.

 

 

 

Blog

Tabelacı Tabela İmalatı

Işıklı Tabela Teknik Detayları

Işıklı Tabela, yaşadığımız yüz yıl içerisinde dükkan ve mağaza sahiplerinin daha fazla müşteri ve davetli çekmek için kullandığı birçok satış yöntemi vardır. Ancak sektör içinde ilk satışı her zaman için tabela ve onun renkli dünyasının yaptığı da bilinmektedir. Çünkü  insan ile ürün arasındaki ilk bağı dükkanların üzerindeki tabela oluşturmaktadır. Hizmetlerin arasında yer alan ve her ihtiyaca ve isteğe anında cevap veren tabela çeşitleri sizin ve dükkanınızın müşteri ile olan iletişimini başlatacak ve canlandıracaktır. Bugün ilgi çekici bir tabelaya sahip olmayan dükkan rekabet yarışında bir sıfır mağlup başlamaktadır. Dükkanın ismi ve konumu kadar tercih edilecek tabela çeşitleri de satışı ve müşteri memnuniyetini doğrudan etkilemektedir.

Tabela Çeşitleri Nelerdir?

Gelişen teknoloji ve kullanılan ürünlerin kalitesi ile birlikte mağazalarda satılan ürünler kadar mağazayı da müşteri gözünde satışa çıkaran tabela çeşitleri mevcuttur. Dükkana en uygun tabelayı seçmek için tüm çeşitleri yerinde incelemeli ve tam olarak mağaza dünyanızı yansıtan, aynı zamanda konumunuzu meraklandıran tercihlerde bulunmalısınız. Bunun için önceleri tek tip ve standart ölçeklerde olan tabelalar artık çok daha modern ve dijital dünyanın ihtiyaçlarına gerektiği kadarıyla cevap verebilen bir yapıya oturtulmuştur. Kuru ve mat renkler terk edilmiş; onun yerine elektronik bir şekilde yanıp sönen, müşteri ile iletişiminde eğlenceyi ve neşeyi baz alan ve adeta deyim yerindeyse büyük bir albeni oluşturan tabela çeşitleri mevcuttur. Mevcut piyasa içerisinde en fazla üretilen ve dükkan sahipleri tarafından tercih edilen 4 adet tabela çeşidi vardır. Bunlar sırasıyla; led tabela, neon tabela, pleksi tabela, ışıklı tabela olarak özetlenebilir.

Tabela Seçerken Nelere Dikkat Etmeli?

Öncelikli olarak dükkan sahiplerinin ve alıcılarının bütçe seçenekleri göz önünde bulundurularak üretici firmaların sunduğu çeşitler mevcuttur. Bununla birlikte en temel ayrım sadece gündüz açık olan dükkanlar ile akşam karanlığında da açık olan dükkanlar arasında yaşanmaktadır. Sadece gündüzleri açık olan bir dükkan ya da mağazanın tabela ya da muadili bir ürüne ihtiyacı bulunmaktadır. Buna ek olarak akşamları ve geceleri de aktif olarak üretim ve satış yapan mağazaların çeşitli ışık biçimlerine sahip, dekoratif unsurları da dikdörtgen çerçevesinde bulunduran tabelalara ihtiyacı vardır. Bu sayede rakip firmalarına karşı elinde bir koz bulundurup dükkan arayan potansiyel müşterilere açık çağrıda bulunmaktadır. Son olarak dikkat edilmesi gereken nokta elbette ki dükkanın yapısına ve atmosferine uygun yapıda bir tabela yaptırmak olacaktır. Örneğin gıda sektöründe daha coşkulu ve neşeli tabela tercihleri olabilirken, nispeten daha oturaklı işletmelerde daha mat ve koyu renkli tabelalar kullanılması hem ticari hem müşteri ilişkileri açısından daha elverişli olacaktır.

Tabela Marka Her Zaman Sizlerle

ışıklı tabela
Blog

Işıklı Tabela Modeli

Kompozit panel veya alüminyum zeminli tabelaların, kutu harflerin, ışıklı ve ışıksız tabelaların ve yönlendirmelerin üretimi yaparak istenilen zaman ve kalitede hizmet vermekteyiz. Tabela Marka bu güne kadar bir çok projede ilklere imza atmıştır. Türkiye’nin en büyük çatı reklamı ve en büyük ışıklı kutu harf üretimini yapmıştır. Tabela marka İstanbul merkezli olup kuruluş yılı 1995’dir. Firma ihtiyatçlarına göre doğru tasarım ve projelendirme yapmaktadır. Tabela Marka’nın şu anki yapısı bütün teknolojik gelişimlere uygun olup gelişmeleri takip etmekte ve üretim parkurunu genişletmektedir. Tabela Marka’nın arge bölümü bu teknolojiyi geliştirmek ve doğru kullanmak konusunda bir çok özel eğitimlerden geçmiştir.

Işıklı tabela modeli

Pare Baklava Tabela
Blog

TABELACILAR

Tabela
Blog

Tabela Çeşitleri ve Örnekleri

Blog

Işıklı Tabela İmalatı

Işıklı Tabela İmalatı ve Çeşitleri

WhatsApp chat
Call Now Button